By 60 ve středu 30. listopadu 2022
Publikováno v vynikat
Odpovědi 2
záliby 0
Zobrazení 4.7
Hlasy 0
Byl jsem požádán, abych upravil tabulku někoho jiného pro naše použití. V tomto souboru sledujeme pokrok u více úloh, ale každý týden jsou pokládány stejné otázky a nikdy se nedívají na sloupce aktualizace stavu, protože by museli posouvat a lovit. Chtěl bych do každého řádku přidat buňku, která má v této buňce několik „kategorií“, které jsou statické. Něco jako nadpisy, ale pak mají možnost napsat rychlou jednořádkovou odpověď pro každou kategorii.

Zkusil jsem přidat více řádků a jen sloučit řádky ve všech ostatních sloupcích jednotlivě, takže ostatní buňky měly délku této nové buňky, která je ve skutečnosti dlouhá 9 řádků. Ale když jsem to udělal, ostatní buňky nezalomily text, takže všechny aktualizace byly viditelné. Nahrál jsem screenshot, jak to teď vypadá. Chtěl bych toho dosáhnout, aniž bych vyžadoval jednotlivé řádky buněk pro každou položku a aby byly tyto kategorie statické s možností upravovat odpověď vpravo.
Díky předem,
Darrell
Když mám v aplikaci outlook příchozí poštu s připojeným excelovým souborem a zobrazím náhled excelového souboru, pak mi vždy zobrazí první řádky (počáteční řádky) excelového souboru/listu. Ale chci vidět poslední zadané řádky v náhledu aplikace Outlook bez otevírání souboru aplikace Excel se zapnutými velkými daty https://testmyspeed.onl/.
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Ahoj!
Jak jsem pochopil, chcete zobrazit uživatelem definované odpovědi podle zvolené kategorie.
1. Vytvořte rozevírací seznam kategorií (pokud nevíte, jak vytvořit seznam, věnujte 1 minutu Titultento článek )
2. Poté použijte funkci SWITCH ve výstupní buňce (viz přiložený excelový soubor)
=SWITCH(C3,F8,G8,F9,G9,F10,G10,F11,G11,F12,G12)
Kde C3= buňka obsahující seznam kategorií
F8,G8,F9,G9,F10,G10,F11,G11,F12,G12 = buňky obsahující zprávy s odpovědí
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Zobrazit celý příspěvek