By Mr.G v pátek 10. února 2023
Publikováno v vynikat
Odpovědi 0
záliby 0
Zobrazení 1.5
Hlasy 0
Hezký den, tak tady potřebuji pomoc. Navíc jsem v Kanadě
Hledám nejlepší vzorec pro provádění různých funkcí.
Směnný kurz USD/CAD mám na YZ 1 & 2

Dostávám několik listů, které vypadají jako grafika, představují analytika, takže „množství“ souborů/řádků se bude lišit, musím udělat následující:

Zvýrazněné řádky jsou americké banky
Nezvýrazněné jsou kanadské banky.

Potřebuji vzorec, který vezme pouze „Částku“ (Q) amerických fondů, vynásobím je V2 (aktuálním směnným kurzem), poté umístíte kanadský převod do odpovídající buňky S a přičtete součet k CAD Bal (T) stejně jako sloupec Zůstatek.
Zkoušel jsem =, SUM, IF atd. bez úspěchu.
Jediné, co by bylo konzistentní Položka tak jsem se pokusil formulovat pomocí toho, protože tento sloupec bude mít vždy před sebou USA pro cokoliv účtovaného v amerických fondech. Stále nic.

CAD Equi Column (S) potřebuje mít převedené americké finanční prostředky, pak sečteny dole. a průběžná bilance Stejně jako R také součet dole

Nevím, jaký je limit rozsahu pro Q, ale tato zpráva může mít někdy 3 stránky, protože na kanadských a amerických souborech pracuje několik analytiků.
Snažíme se získat závěrečnou zprávu, která ukazuje kanadské fondy účtované každý měsíc, místo toho, abyste museli procházet každým analytikem, aby to ručně provedli pro každou dohodu v USA.

Alternativně, pokud máte lepší řešení, jsem v uších, ale když si myslím, že to mám, něco se posere....
Zobrazit celý příspěvek