Anonymní uživatel
  Neděle, 23 duben 2023
  3 Odpovědi
  4.3 tis. Návštěv
0
Hlasy
Zrušit
Dobrý den, právě vytvářím list založený na velkých datech, který obsahuje několik různých vzorců a referenčních vzorců na buňky pro data a další data. Jedním z nejobtížnějších vzorců nebo podmíněného formátování je najít způsob, jak změnit barvu textu nebo hodnoty v buňce odkazované na jinou buňku v jiném listu. Příklad: Mám datum v buňce C2 v listu 2, což je odkaz na buňku data v buňce B2 v listu 1. Jak nyní mohu přimět buňku C2, aby změnila barvu textu nebo hodnoty (nikoli barvu buňky), když změním buňku B2? Protože v současné době, když změním datum v B2 a zvýrazním červeně, změní se pouze hodnota v buňce C2, ale ne barva.

Opravdu bych ocenil, kdyby mi s tím někdo mohl pomoci.

Mnohokrát děkuji!!!!
Před rokem 1
·
#3493
1
Hlasy
Zrušit
Ahoj,

Zkontrolujte prosím tento příspěvek a zjistěte, zda vám může pomoci: https://www.extendoffice.com/forum/3-excel/1010-color-fill-cells-on-sheet1-from-drop-down-list-on-other-sheets.html

Amanda
Před rokem 1
·
#3496
0
Hlasy
Zrušit
Důvodů pro ztrátu dat ze zařízení, jako je pevný disk, pero, paměťová karta, servery Raid atd., může být mnoho. Nyní se však nemusíte obávat; svá data můžete obnovit pomocí softwaru Pen Drive Data Recovery SoftwareServices uttar Pradesh. Jsme odborníkem na obnovu dat od roku 2000 s více než 2 miliony spokojených zákazníků. Nacházíme se v 15 velkých městech / zemi po celé Indii, pokud požadujete služby pro obnovu dat, vyberte si nejbližší. Údaje zachováváme jako důvěrné. Pracujeme na zásadách No Recovery, No Charge. Pro více podrobností nás neváhejte kontaktovat na čísle (+91) 9868337762. Vše lze obnovit z tohoto webu
Na našich webových stránkách můžete najít všechny dostupné softwarové nástroje:
“. Přednosti našich služeb pro obnovu dat:
• Obnova pevného disku
• Obnovení e-mailu
• Obnova serveru
• Obnova notebooku/stolního počítače
• Photo Recovery
• Obnova vyměnitelných médií
• Obnova šifrovaných dat
• Obnova databáze
• Tally Data Recovery
• Android Data Recovery
• Obnova úložného prostoru (nas &san)
• Obnova souborů
• Obnova nájezdu
• Obnova SD karty
Mobilní ***** zotavení
Před rokem 1
·
#3498
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj Amanda,

Děkuji za reakci. Bohužel jsem zkusil metodu vysvětlit v případě Viepyr, ale nefungovalo to pro mě.
Prosím o přiložený příklad, kdy se datum zvýrazněné červeně na listu 1 nezmění na červené na listu 2.
nebo možná chybím nebo zadám špatnou část vzorce?
  • Stránka:
  • 1
Na tento příspěvek zatím nebyly učiněny žádné odpovědi.