Čtvrtek, 20 února 2020
  1 Odpovědi
  6.2 tis. Návštěv
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj,

Pro vaši informaci přikládám excelový soubor.

V přiložené tabulce jsem použil rozevírací seznam v buňce B11, H11 an a J11. Po výběru požadovaného rozevíracího seznamu z dostupného seznamu se cesta pro "FromPath" a "ToPath" aktualizuje v buňce C3 a C7. Později jsem kliknul na tlačítko „KOPÍROVAT NA SHAREPOINT“, které pak spustí makro pro zkopírování souborů na SharePoint.

Funguje to takto, pokud potřebuji zkopírovat soubory dodavatele „A“ do SharePointu, musím vybrat „A“ z rozevírací nabídky s názvem dodavatele. Podobně jako při kopírování souborů dodavatele „B“ do SharePointu musím znovu vybrat dodavatele „B“ z rozbalovací nabídky (toto je činnost jedna po druhé)

Nyní je požadavkem zkopírovat soubory náhodných dodavatelů do SharePointu. na jeden zátah.

Například - pokud chci kopírovat soubory pro dodavatele C, D, E a F ze sdíleného disku na SharePoint, měl bych mít možnost vybrat C, D, E a F a zkopírovat pouze tyto soubory do těchto příslušných složek na SharePointu na adrese jeden krok, spíše než kopírování jednoho po druhém.

Tlačítko AKTUALIZOVAT JMÉNO DODAVATELE se používá k aktualizaci jakéhokoli nového názvu dodavatele vytvořeného na sdíleném disku, stejné se aktualizuje ve sloupci M v tabulce

Poznámka: Ručně kopíruji e-maily aplikace Outlook (protože neexistuje žádná jedinečnost) do příslušných složek s názvy dodavatelů na sdíleném disku.
Moje sdílená složka jsou - Záloha dodavatelů > A, B, C, D, E......... (tj. složky s názvy dodavatelů) > složky 2018, 2019 a 2020.

Letošní e-maily budou zkopírovány do složky 2020.
Díky,
Před 3 let
·
#2082
0
Hlasy
Zrušit
Zatímco pracovní postupy SPD neobsahují akci k přesunutí souboru, můžete to provést nepřímo pomocí REST API z pracovního postupu.
Před pár lety jsem tímto způsobem vytvořil podobné řešení pro klienta.
Koncový bod, který chcete použít, je tento:
_api/web/folders/GetByUrl('Umístění původního dokumentu')/Files/getbyurl('//cdn.extendoffice.com/Test.pdf')/CopyTo(strNewUrl='/sites/Meetingsite/DocumentNewLocation/Test.pdf',bOverWrite=true)
Pustit se do celého 'call the rest api from workflow' může být zpočátku poněkud skličující, ale ve skutečnosti to není tak špatné – a nyní je na internetu k nalezení poměrně dost zdrojů, které vám pomohou.
  • Stránka:
  • 1
Na tento příspěvek zatím nebyly učiněny žádné odpovědi.