By Mic@sha v sobotu, 02, říjen 2021
Publikováno v vynikat
Odpovědi 1
záliby 0
Zobrazení 7.5
Hlasy 0
může mi někdo pomoci s tímto problémem. jde o tento skript.
Sub
ProtectSheetCheckSpellCheck()
'Update by Extendoffice 2018/11/2
Dim
xRg 
As
Range
On
Error
Resume
Next
Application.ScreenUpdating = 
False
    
With
ActiveSheet
        
.Unprotect (
"123"
)
        
Set
xRg = .UsedRange
        
xRg.CheckSpelling
        
.Protect (
"123"
)
    
End
With
Application.ScreenUpdating = 
True
End
Sub


Díky za to. Fungovalo to dobře, až na to, že při každém spuštění mění moje nastavení ochrany listu. Mám svůj list chráněný, ale nastavený tak, aby uživatelům umožňoval formátovat buňky, sloupce a řádky; ale po spuštění tohoto kódu se ochrana nastaví zpět na výchozí. Jak mohu zachovat svá nastavení?
odpověď na to byla; Musíte upravit kód .protect přidáním povolených kritérií, která chcete. Worksheets("Sheet1").Protect,:=False, AllowInsertingColumns:=False, AllowInsertingRows:=False,:=False, AllowFiltering:=False, 
Takže prosím, pomozte mi se správným kódem, pokud je to možné, nemůžu ho dostat do práce s AllowInsertingRows.Protect ("Welkom") a pak?????? trochu nob tot thismy list (záložky) se nazývá například P&A nebo BIOp

a můžu to dostat správně v původním scénáři?

 
Ahoj Mic@sha,

Chcete-li svým uživatelům umožnit formátování buněk, sloupců a řádků, použijte níže uvedený kód:

Sub ProtectSheetCheckSpellCheck()
'Update by Extendoffice 2021/12/20
Dim xRg As Range
On Error Resume Next
Application.ScreenUpdating = False
With ActiveSheet
.Unprotect ("123")
Set xRg = .UsedRange
xRg.CheckSpelling
'Password, Allow Formatting Cells, Allow Formatting Columns, Allow Formatting Rows
.Protect Password:="123", AllowFormattingCells:=True, AllowFormattingColumns:=True, AllowFormattingRows:=True
End With
Application.ScreenUpdating = True
End Sub


Amanda
·
Před 2 let
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Zobrazit celý příspěvek