By tobiasax v neděli 24. října 2021
Publikováno v Kutools pro Excel
Odpovědi 1
záliby 0
Zobrazení 5.5
Hlasy 0
Místo pevné šířky nebo výšky by bylo hezké s možnostmi max. šířka a max. výška. Samozřejmě v kombinaci s možností zachovat poměr šířka/výška (který se nejlépe přenese do obrázku v souboru Excel).
Dostal jsem se do situace, kdy se moje obrázky hodně liší jak na výšku, tak na šířku. Takže když nechám vládnout výšku, můj list bude příliš dlouhý a když nechám vládnout šířce, bude příliš široký. Pokud bych měl možnost nastavit max. výšku tj. 100 a max. šířku 150, výsledek by byl dobrý kompromis.

Dalším problémem při použití pevné šířky je, že pokud nejprve importuji jeden sloupec obrázků s vysokými a úzkými obrázky (řekněme H 500 W 200) a poté importuji další sloupec s nízkými a širokými obrázky (tj. H 200 W 500), výška řádku se upraví podle posledního importu. Vysoké obrázky jsou tedy oříznuty. Pokud je tedy možné při úpravě výšky řádku zkontrolovat, zda jsou na stejném řádku další obrázky, bylo by to skvělé.

Děkujeme za zvážení!

Díky
Ahoj tobiasaxe,

Děkuji mnohokrát za váš návrh.

Už jsem to poslal našim vývojářům. Zvážíme přidání možností do našich budoucích verzí. Ještě jednou děkuji.

Amanda
·
Před 2 let
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Zobrazit celý příspěvek