Čtvrtek, Březen 03 2022
  4 Odpovědi
  6.5 tis. Návštěv
0
Hlasy
Zrušit
Když kliknu na "Skrýt/Odkrýt sešity a listy" buď pod Kutools Plus > Sešit nebo Kutools Plus > Pracovní list, okno Skrýt/Odkrýt sešity a listy se nezobrazí. Pokud je mi známo, v tomto systému nebylo nic aktualizováno. To se začalo dít minulý týden. Nezažil jsem, že by se jiná okna Kutools neotevírala správně.

myšlenky? nápady?

TIA
Před 2 let
·
#2489
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj kwhippe,

Takže se omlouvám za potíže. Zkontroloval jsem funkci, její okno se objevilo. Řekněte mi prosím, jakou verzi Kutools pro Excel používáte? A pošlete mi prosím informace o vašem operačním systému (Jakou verzi operačního systému Windows používám?), verzi aplikace Excel a jazyk, který používáte na svém počítači.

A pokud je to možné, připojte soubor s problémem (nezapomeňte smazat soukromé informace).

Díky předem.

Amanda
Před 2 let
·
#2490
0
Hlasy
Zrušit
Zde jsou všechny informace o mé verzi.
Kutools pro Excel 26.00
Excel 365 verze 2008 (sestavení 13127.21064)
Windows 10 verze 20H2 (sestavení 19042.1466)

Stává se to na čerstvém novém souboru Excel. Všiml jsem si, že když jsem spustil Excel, otevřel nebo vytvořil nový soubor poprvé a zavolal možnosti Skrýt/Odkrýt sešity a listy, na zlomek sekundy se na hlavním panelu objevila indikace nového okna, ale být bez okna. V podstatě se zavřel dříve, než se dal nakreslit na obrazovku. Nemám žádné problémy s žádným jiným oknem Kutools.

Přikládám prázdnou tabulku. Nepodařilo se mi otevřít okno s [příloha]tímto souborem[/příloha].
Přílohy (1)
Před 2 let
·
#2491
0
Hlasy
Zrušit
Amando, nevím, co se děje, ale všechno teď funguje dobře. Okno Skrýt/Odkrýt sešity a listy se otevře tak, jak má. Mohu to nahlásit Gremlins nebo našim IT administrátorům, kteří si pohrávají s oprávněními.

Děkuji vám za Váš čas!
Před 2 let
·
#2492
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj kwhippe,

Děkuji za aktualizaci.

Máte-li jakékoli další otázky, neváhejte se mě zeptat.

Amanda
  • Stránka:
  • 1
Na tento příspěvek zatím nebyly učiněny žádné odpovědi.