By dean@traderstech.net v úterý 02. ledna 2018
Publikováno v Kutools pro Excel
Odpovědi 8
záliby 0
Zobrazení 6K
Hlasy 0
Když kliknu na odkaz > převést na hypertextové odkazy, můj systém zamrzne a spadne. Pak musím Ctrl-alt-delete zavřít Excel a když jej znovu spustím, zeptá se mě, zda chci zakázat kutools, protože to způsobuje problémy!

POJĎTE!

Tato funkce je hlavním důvodem, proč jsem si koupil váš produkt, a nyní mi způsobila nevýslovné ztracené hodiny produktivity. Dokonce mám freewarový nástroj, který tento problém řeší bezchybně! Pro případ, že byste potřebovali pomoc, zde je https://www.seoautomatic.com/unique-tools/activate-excel-links/

Můžete to prosím opravit, aby to FUNGOVALO TAK, JAK TO MÁ...................................... .. POKAŽDÉ!

Připojeny snímky chybové obrazovky err1.jpg
err2.jpg



Navíc vaše nastavení Capta jsou mimo TABULKU, musel jsem strávit 10 minut klikáním na obrázky, abych se dostal dovnitř! WTF! Myslel jsem, že mi tahle věc má UŠETŘÍT ČAS!
Ahoj,
Opravdu se omlouvám za špatnou zkušenost.
Kontaktujte mě prosím (jaychivo@extendoffice.com) s vaším ID objednávky nebo e-mailovou adresou, se kterou jste software zakoupili.
Rychlá otázka, můžete použít nějaké další funkce Kutools pro Excel?
Díky předem.
·
Před 6 let
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Upřímně nemám rád takové odpovědi. Znamená to, že existuje tajný, účelový problém, který můžete vyřešit. Doufám, že se mýlím, ale pokud můj e-mail problém vyřeší, poslal jsem ho. Mezitím jsem mohl používat freeware ke zmírnění ztraceného času, který to způsobilo. Nechci, aby to znělo úsečně, ale Excel je docela solidní platforma, neměli byste mít takový problém.
·
Před 6 let
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Dobře, poslali jste mi nový software a nový registrační kód. Proč? Proč se můj starý software a můj starý registrační kód zastavily? Ty mě špehuješ? Vyčistil jsem sušenky ve svém stroji a přestalo to?

Pokud budete agresivně hlídat vaše povolení, takže lidé nemohou ani vyčistit své stroje ze strachu, že se váš produkt rozbije, pak to jde od „Kutools“ k „Bolest v zadku, plýtvejte mým časem nástroje“

Promiň, máš to hlavní. Ale tyto příliš agresivní licenční politiky mě štvou. Měli byste svému kupujícímu předem sdělit, že produkt bude příležitostně plýtvat časem a způsobovat frustraci kvůli způsobu, jakým máte nastaveno licencování.

Jsem si jistý, že mnozí by se rozhodli NEKUPOVAT, pokud by toto upřímné odhalení bylo poskytnuto.

Doufám, že to příště nebudu muset řešit, až budu systém čistit. Ujistím se a dám všem vědět.

Musím vás požádat o svolení, než na svém stroji budu provádět jakoukoli údržbu/čištění?
·
Před 6 let
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Ahoj,
Omlouváme se za problém, se kterým jste se setkali.

Proč? Proč se můj starý software a můj starý registrační kód zastavily? Ty mě špehuješ? Vyčistil jsem sušenky ve svém stroji a přestalo to?
Vaše staré licenční informace za určitých okolností zaznamenaly problém. Pro vyřešení tohoto problému jsme vytvořili nový licenční klíč. Proto vám zašleme nové licenční informace. Nikoho nešpehujeme.

Za určitých okolností mohou staré licenční informace způsobit problém.

Můžete nyní použít funkci whiteout nějaký problém?
·
Před 6 let
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
To je problém, čelil jsem stejnému s mým excelem, když jsem převáděl URL na hypertextové odkazy. Když jsem pracoval na svém webu, je to opravdu těžké, když se každý den zabýváte URL. Zde je odkaz na můj web, pokud máte nějaký dotaz. https://babasupport.org/email/aol-customer-service/51
·
Před 6 let
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Ahoj,
Děkujeme za váš názor.
Budeme se snažit tuto funkci brzy vylepšit.
Díky.
·
Před 6 let
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Už jsem to zkoušel
·
Před 5 let
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Ahoj,
Ty mě špehuješ? Vyčistil jsem sušenky ve svém stroji a přestalo to?
Ne, takovou věc nikdy neděláme a nikdy dělat nebudeme.

Starou licenci může blokovat váš antivirový software, takže ji musíme změnit na novou.

Pokud jste narazili na jakýkoli jiný problém, zkuste nás kontaktovat prostřednictvím sales@extendoffice.com. Pokusíme se vám pomoci.
·
Před 5 let
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Zobrazit celý příspěvek