Pátek, 23 února 2018
  12 Odpovědi
  6.4 tis. Návštěv
0
Hlasy
Zrušit
Hi
Stáhl jsem si a 60denní zkušební verzi Kutools pro Excel, zvláště mě zajímá Super filtr, který se zdá být ideální pro konkrétní projekt, který mám.

Vytvořil jsem a uložil jsem scénář nastavení filtru, ale při pokusu o jeho opětovné použití se mi zobrazí zpráva „Před otevřením scénáře nastavení filtru musíte nejprve otevřít sešit“. (viz snímek obrazovky). Toto je se správným otevřeným sešitem, tj. sešitem uvedeným ve zprávě „Použít na“ při otevírání scénáře. Jak to obejít?

Také jsem si všiml, že snímky obrazovek na vašich stránkách nápovědy ukazují vzorový scénář filtru jako „Použít na: Neznámý“, jak to uděláte, pravděpodobně by to znamenalo, že jakýkoli filtr lze použít na jakýkoli sešit?

Pokud se mi to podaří, aby to fungovalo konzistentně, budu hledat zakoupené 2-4 licence

Díky
Petr

MustOpenWorkBook.JPG ApplyToUnknown.JPG
Před 6 let
·
#1474
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj,
Informace sešitu tohoto scénáře zmizí.
Musíte znovu překonfigurovat scénář pro tento sešit.
Před 5 let
·
#1475
0
Hlasy
Zrušit
Mám stejný problém jako Petr. Jay: níže komentujete, že něco 'zmizelo' a že "Musíte znovu překonfigurovat scénář pro tento sešit." Můj problém však nastává okamžitě po scénáři, který jsem právě vytvořil a uložil. Znamená tedy váš komentář, že Super Filter nedokáže spolehlivě ukládat scénáře?
Před 5 let
·
#1476
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj,
Je to sešit, který byl uložen na vašem místním počítači?
Díky.
Před 5 let
·
#1477
0
Hlasy
Zrušit
Ano. Používám Excel 2010 na samostatném PC, Win 7 a všechny sešity jsou uloženy lokálně na disku C:. Nemohu říci, zda se problém vyskytuje u všech mých sešitů, ale určitě se to děje s hrstkou, kterou jsem vyzkoušel.
Před 5 let
·
#1478
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj,
Můžete nám prosím zaslat sešit, který nám dokáže tento problém zopakovat? Váš soubor uchováme důvěrně. :)
Můžete nás kontaktovat prostřednictvím .
Před 5 let
·
#1479
0
Hlasy
Zrušit
Není to problém specifický pro sešit. Je to bug, myslím. Toto se stane:

Otevřete Excel > Nový list > Klikněte na 2. ikonu zleva v Super filtru.

Zobrazí se seznam scénářů. Klikněte na scénář. "Před otevřením scénáře nastavení filtru musíte nejprve otevřít sešit"

Obvious Book1 je otevřená, takže tato zpráva není správná.
Před 5 let
·
#1480
0
Hlasy
Zrušit
Jayi, mohl bys mě v tom prosím aktualizovat? Software je pro mě nepoužitelný, dokud nebude tato chyba opravena.
Před 5 let
·
#1481
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj,
Omlouváme se, ale tento problém nemůžeme zopakovat.
Pokuste se nejprve zakázat všechny ostatní doplňky ve správci doplňků aplikace Excel a poté operaci opakujte.
Díky předem.
Před 4 let
·
#1482
0
Hlasy
Zrušit
Máte stejný problém, deaktivujte všechny doplňky, stále se zobrazuje zpráva. Prosím pomož!
Před 2 let
·
#1483
0
Hlasy
Zrušit
Stejný problém. Nemohu uložit scénář filtru, který lze znovu použít. Při každém použití stejného sešitu musím vytvářet všechny scénáře od začátku. Mohu uložit scénáře, ale nemohu je použít. Pokaždé, když se objeví chybová zpráva „Před otevřením scénáře nastavení filtru musíte nejprve otevřít sešit.“ Toto byl trvalý problém díky mnoha upgradům Kutools a Office 365. Velmi nepříjemné. Pokaždé, když otevřu, musím znovu vytvořit složité filtrování a každý den používat stejnou tabulku. Zkoušel jsem vše, co mě napadlo, abych tento problém obešel, stále se vyskytuje. Opětovné vytváření tabulek, mazání všech uložených scénářů atd. Někdy to bude fungovat s novou tabulkou. Ale po několika uloženích nastane problém a všechny uložené scénáře jsou nepoužitelné a musí být vytvořeny od začátku. Super filtr nerozpozná, že je otevřený sešit při práci v otevřeném sešitu. 

Děkujeme vám za pomoc. 
Před rokem 1
·
#3105
0
Hlasy
Zrušit
Mám stejný problém, poradíte prosím?
Před rokem 1
·
#3106
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj všichni kdo máte stejný problém,

Zašlete nám prosím informace o vašem operačním systému (Jakou verzi operačního systému Windows používám?), verzi Kutools, verzi Excelu a jazyk, který používáte na svém počítači.

Také exportujte scénář Nastavení filtru, který jste uložili, jak je znázorněno níže, a tento scénář zazipujte a odešlete nám soubor zip.
export-senario.png

Díky předem.

Amanda
Přílohy (1)
  • Stránka:
  • 1
Na tento příspěvek zatím nebyly učiněny žádné odpovědi.