Úterý, 27 2018 února
  6 Odpovědi
  5.8 tis. Návštěv
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj, pomocí zkušební verze, abych věděl, zda vyhovuje mým potřebám, jsem se zaměřil na několik problémů:

1. Existuje nějaký kratší způsob, jak vložit cesty k souborům a názvy souborů (jako přílohy) kromě metody copy-past? Možnost hypertextového odkazu nefunguje. Přílohy se na obrazovce příjemce nezobrazují.
2. Hromadné e-maily po odeslání přes outlook nebo odchozí server odesílatele se neobjeví v odeslaných e-mailech účtu odesílatele, takže nemohu svým jménem potvrdit, že byly odeslány.

Předem je
tlimon
Před 6 let
·
#1486
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj,
Je tato otázka o Kutools pro Outlook?
Pokuste se být ve své otázce konkrétnější.
Potřebujeme podrobnější informace.
Děkuji za odpověď. Ne, toto je o excelu :kutools>enterprise>create mailing list a starostech o pole 1.attachments: existuje snadnější a rychlejší způsob vkládání příloh kromě jedné metody kopírování a vkládání?
2. e-maily odesílané přes odchozí server nebo outlook: po jejich odeslání nemohu nikde najít odeslané e-maily v účtu odesílatele.
Před 6 let
·
#1488
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj,
Zkuste si prosím posílat e-maily.
Obdrželi jste e-maily?
V budoucnu se pokusíme vylepšit pole příloh. :)
Sdělte prosím, abyste k odesílání e-mailů používali nastavení svých e-mailových účtů.
Díky.
Ano, poslal jsem si testovací e-maily a obdržel jsem je. Ale když posílám hromadně individualizované e-maily přes kutools, nikde je nemohu najít ve "složce odeslaných" mého e-mailového účtu ani v LiveMail, ani v Outlooku nebo Thunderbirdu atd. Nastavení mého e-mailového účtu jsou známá; jsou to nastavení gmailu.
Ahoj,
Přihlaste se prosím ke svému gmail účtu na gmail.com a uvidíte jej ve složce odeslané. :)
Mám stejný problém. Snažím se vytvořit e-mailový seznam, ke kterému bude připojen soubor, který odpovídá údajům osoby, které jsem shromáždil. Použil jsem "Importovat seznam souborů" k zachycení cest k souborům. S připojenou přílohou to však neodešle a nejsem si jistý proč.

Jakékoliv vedení?
  • Stránka:
  • 1
Na tento příspěvek zatím nebyly učiněny žádné odpovědi.