Čtvrtek, 03 2018 května
  7 Odpovědi
  6.7 tis. Návštěv
0
Hlasy
Zrušit
Mohu získat nějakou pomoc s tím, proč Kutools jednoduše vyhodí Excel do vzduchu – bez ohledu na to, co dělám? tj. i pokus o získání "About" jednoduše ukončí Excel společně. Existují nějaké protokoly nebo diagnostická nastavení, která mi pomohou zjistit, co se děje? Zde je jedna věc, kterou vidím v protokolu událostí. Používám Office 2010 na Windows 7.

- Systém

- poskytovatel

[ Název] Upozornění Microsoft Office 14

- ID události 300

[Kvalifikace] 0

Level 4

Úkol 0

Klíčová slova 0x80000000000000

- TimeCreated

[SystemTime] 2018-05-02T18: 16: 18.000000000Z

EventRecordID 4083

Kanál OAlerts

Počítač PETEWA-W7-7020.fredlaw.firm

Bezpečnost

- EventData

Microsoft Excel
Excel zaznamenal vážný problém s doplňkem 'kutools for excel 17.00'. Pokud jste tuto zprávu viděli vícekrát, měli byste tento doplněk deaktivovat a zkontrolovat, zda není k dispozici aktualizace. Chcete tento doplněk zakázat?
700160
14.0.7015.1000
Před 6 let
·
#1550
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj,
Kontaktujte nás prosím s informacemi o vaší objednávce prostřednictvím or . :)
Pokud jste si software ještě nezakoupili, kontaktujte nás také prostřednictvím e-mailu. A my vám to pomůžeme opravit. :)
Ten můj dříve fungoval a nyní padá excel. Jakmile jsou záložky pro exel načteny, exel začne selhávat a nelze jej zavřít. Odinstalace problém vyřeší. Jak to napravím?
Zakoupeno 24. dubna 2017. WIn7 exel 2010. Rok fungovalo dobře, pak došlo k velkým haváriím. přeinstalace nevyřeší. Způsobuje, že exel přestane pracovat a hledá řešení. Vždy se restartuje. Nelze však zastavit. Červené X nedělá nic. Líbí se mi funkce karty, ale nyní způsobuje více smutku, než stojí za to.
Před 6 let
·
#1553
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj,
Kontaktujte mě prosím s informacemi o vaší objednávce přes .
Díky. :)
Před 5 let
·
#1554
0
Hlasy
Zrušit
stáhli nejnovější verzi 17, ale Excel se zastaví pokaždé, když vyberu možnost kombinovat tabulky
Před 5 let
·
#1555
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj,
Kontaktujte nás prosím s informacemi o vaší objednávce prostřednictvím .
Zkuste prosím zakázat ostatní doplňky ve správci doplňků aplikace Excel.
BTW, můžete použít nějaké další funkce softwaru?
Díky předem.
Před 5 let
·
#1556
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj Jay

Vlastně jsem našel problém. Bylo to vyskakovací okno, které se otevíralo za ostatními okny.
Zavřete všechna ostatní okna a nyní to funguje jako sen

Na zdraví

Všechno
  • Stránka:
  • 1
Na tento příspěvek zatím nebyly učiněny žádné odpovědi.