By Fanoušci aplikace Excel v pondělí 28. března 2022
Publikováno v Kutools pro Excel
Odpovědi 5
záliby 1
Zobrazení 15
Hlasy 0
Tato funkce umožňuje uživatelům vyvolat vestavěné funkce KUTOOLS pomocí kódu VBA následovně:

1. Přidejte odkaz na KutoolsforExcel do projektu (jak je znázorněno na následujícím obrázku)

Stisknout Alt + F11 zkratky pro otevření editoru VB v Excelu a poté klikněte Tools > Reference… přidat KutoolsforExcele jako reference v projektu VBA.

VBA-01.png

VBA-02.png


2. Použití CallKutoolsAction metoda v kódu VBA pro volání konkrétní funkce KUTOOLS, která obsahuje parametr typu výčtu Actions, který určuje, která funkce se má konkrétně volat, jako například následující kód:

Sub CallKutoolsActionDemo()
'Call the Compare Cells function
Call Callkutoolsaction(CompareCells)
'Invoke the About function
Call Callkutoolsaction(About)
End Sub
Co je průzkum spokojenosti hostů Kroger?

Zákaznický průzkum Kroger

Průzkum krogerstoresfeedback.com je online průzkum prováděný supermarketem Kroger s cílem získat zpětnou vazbu od zákazníků a zpětnou vazbu týkající se jejich produktů a služeb. Využitím průzkumu Kroger s nimi mohou zákazníci komunikovat prostřednictvím této recenze a psát skutečné recenze o své cestě a zkušenostech s nakupováním v obchodě Kroger.
·
Před 2 let
·
1 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Váš blog se mi líbí, je velmi zajímavý a poučný.
·
Před 2 let
·
1 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Dobrý den,
Snažím se přidat Kutools pro Word stejným způsobem, ale v nástrojích - reference mi chybí "KutoolsforWord", můžete mi prosím pomoci? (Samozřejmě to mám nainstalované )
·
Před rokem 1
·
1 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Dobrý den,
Snažím se přidat Kutools pro Word stejným způsobem, ale v nástrojích - reference mi chybí "KutoolsforWord", můžete mi prosím pomoci? (Samozřejmě to mám nainstalované )


Omlouváme se, ale nemáme to v Kutools pro Word.
·
Před rokem 1
·
1 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
ano kutools nejsou k dispozici pro slovo
·
Před rokem 1
·
1 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Zobrazit celý příspěvek