Pondělí, 28, březen 2022
  5 Odpovědi
  14.9 tis. Návštěv
0
Hlasy
Zrušit
Tato funkce umožňuje uživatelům vyvolat vestavěné funkce KUTOOLS pomocí kódu VBA následovně:

1. Přidejte odkaz na KutoolsforExcel do projektu (jak je znázorněno na následujícím obrázku)

Stisknout Alt + F11 zkratky pro otevření editoru VB v Excelu a poté klikněte Tools > Reference… přidat KutoolsforExcele jako reference v projektu VBA.

VBA-01.png
VBA-02.png

2. Použití CallKutoolsAction metoda v kódu VBA pro volání konkrétní funkce KUTOOLS, která obsahuje parametr typu výčtu Actions, který určuje, která funkce se má konkrétně volat, jako například následující kód:

Sub CallKutoolsActionDemo()
'Call the Compare Cells function
Call Callkutoolsaction(CompareCells)
'Invoke the About function
Call Callkutoolsaction(About)
End Sub
0
Hlasy
Zrušit
Co je průzkum spokojenosti hostů Kroger?

Zákaznický průzkum Kroger

Průzkum krogerstoresfeedback.com je online průzkum prováděný supermarketem Kroger s cílem získat zpětnou vazbu od zákazníků a zpětnou vazbu týkající se jejich produktů a služeb. Využitím průzkumu Kroger s nimi mohou zákazníci komunikovat prostřednictvím této recenze a psát skutečné recenze o své cestě a zkušenostech s nakupováním v obchodě Kroger.
Před 2 let
·
#2622
0
Hlasy
Zrušit
Váš blog se mi líbí, je velmi zajímavý a poučný.
Před rokem 1
·
#2793
0
Hlasy
Zrušit
Dobrý den,
Snažím se přidat Kutools pro Word stejným způsobem, ale v nástrojích - reference mi chybí "KutoolsforWord", můžete mi prosím pomoci? (Samozřejmě to mám nainstalované :) )
Dobrý den,
Snažím se přidat Kutools pro Word stejným způsobem, ale v nástrojích - reference mi chybí "KutoolsforWord", můžete mi prosím pomoci? (Samozřejmě to mám nainstalované :) )


Omlouváme se, ale nemáme to v Kutools pro Word.:)
Před rokem 1
·
#3475
0
Hlasy
Zrušit
ano kutools nejsou k dispozici pro slovo
  • Stránka:
  • 1
Na tento příspěvek zatím nebyly učiněny žádné odpovědi.