Pondělí, 16 2022 května
  9 Odpovědi
  7.7 tis. Návštěv
0
Hlasy
Zrušit
Dobrý den,
Pokud mám 1 sešit s 30 listy, jak zkopíruji data všech 30 listů do jednoho hlavního listu?
Před rokem 1
·
#2719
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj,

Mohli byste použít Zkombinujte pracovní listy funkce Kutools pro Excel. Postupujte podle následujících kroků:

1. Pod Kutools Plus najděte skupinu Pracovní sešity a listy, klikněte Kombinovat.
kombinovat.png

2. Vyberte první možnost a poté klikněte další.
možnost.png

3. Poté postupujte podle kroků v dialogovém okně.

Další podrobnosti o funkci naleznete na stránce: https://www.extendoffice.com/product/kutools-for-excel/excel-combine-worksheets-into-one.html

Pokud máte další otázky, neváhejte se mě zeptat.

Amanda
Před rokem 1
·
#2725
0
Hlasy
Zrušit
Děkuji Amanda. Ještě jedna otázka :-) Jak najdu duplikáty ve stejném řádku ve více sloupcích?
Před rokem 1
·
#2726
1
Hlasy
Zrušit
Pod záložkou Kutools, najděte skupinu Editace, Klepněte na tlačítko vybrat > Vyberte Duplikovat a jedinečné buňky.
duplikát.png

Ve vyskakovacím dialogovém okně:
1. Klepnutím na tlačítko pro výběr rozsahu (cílené s červenou šipkou) vyberte řádek, který jste zmínili.
2. Pod Na základě vyberte část Jediná buňka.
3. Pod Pravidlo a Zpracování výsledků sekce, vyberte možnosti, které potřebujete.
4. cvaknutí OK. Poté budou duplikáty vybrány a zobrazeny způsobem, který jste nastavili.
nastavení.png
Před rokem 1
·
#2727
0
Hlasy
Zrušit
Dovolte mi upřesnit Amanda:

Příklad:
Sloupec A Sloupec B Sloupec C Sloupec D
Řada 1 Siphelele Trueman Trueman Nxasana

Hledám vzorec, který mi řekne, že v řádku 1 ve sloupci B & C je duplikát
Před rokem 1
·
#2737
0
Hlasy
Zrušit

Příklad:
Sloupec A Sloupec B Sloupec C Sloupec D
Řada 1 Siphelele Trueman Trueman Nxasana

Hledám vzorec, který mi řekne, že v řádku 1 ve sloupci B & C je duplikát

Ve výše uvedeném případě by vzorec byl =IF(COUNTIF($A$1:$D$1,A1)>1,"DUPLIKÁT","")
Další informace naleznete v článku: https://www.extendoffice.com/documents/excel/4000-excel-find-duplicates-without-removing.html#a2

Amanda
Před rokem 1
·
#2755
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj přátelé,
Prosím, pomozte mi vyřešit můj problém :(
Mám problém s velkou tabulkou, když chci vytvořit shrnutí této tabulky, jak je uvedeno níže:
1 - moje tabulka má některé buňky sloučené, proto nemohu vytvořit kontingenční tabulku.
2- číslo v každém řádku obsahuje 7 až 11 řádků, ale buňky s číslem řádku jsou sloučeny ve sloupci A, to znamená, že mám s každým číslem řádků více než jeden řádek na pravé straně.
3- V nové tabulce potřebuji získat data z hlavní tabulky s minimálními hodnotami v jejich cenovém sloupci "J" a pokud existuje více než jedna položka se stejnou cenou mezi některými prodejci, musím je také přidat do nové tabulka, ale se stejným číslem řádků právě přidaným s indexem na konci každého čísla řádků takto: 101-->101a
Nahrál jsem svůj excelový list s touto žádostí.
Bude mi potěšením, když mi někdo pomůže s kódem VBA.
S díky a pozdravy.
Před rokem 1
·
#2756
0
Hlasy
Zrušit
Litujeme, švy nemohou nahrát žádný soubor!
Nevím proč!
Prosím, poraďte mi, jak mohu připojit svůj excelový soubor.
Před rokem 1
·
#2757
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj znovu,
Vážení přátelé, mohl jsem nahrát svůj soubor na disk Google a získat odkaz na svou žádost.

Pracovní list[/url]https://docs.google.com/spreadsheets/d/1hoANMsiIs6cnGCQG6LFINv41P1r9YkHI/edit?usp=sharing&ouid=101876086797041785217&rtpof=true&sd=true
Před rokem 1
·
#2758
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj,
No, stáhnu svou žádost a prosím, neberte si s touto žádostí čas.
Děkuji vám za pozornost.
  • Stránka:
  • 1
Na tento příspěvek zatím nebyly učiněny žádné odpovědi.