By UI-Kutools v pondělí 30. května 2022
Publikováno v Kutools pro Excel
Odpovědi 3
záliby 0
Zobrazení 8K
Hlasy 0
Ahoj,

Má Kutools nástroj pro spojení více listů do jednoho listu (ne více sešitů). Jsem si vědom odkazů na nápovědu pro spojení více sešitů, ale to není to, co hledám.

Mám jeden sešit se 42 listy. Chci spojit všechna data ze 42 pracovních listů do jednoho listu.
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Ahoj Amanda,

Vytvořil jsem test se 2 listy ve stejném sešitu.
Sheet 4
Jméno Rok Skóre
Manus 1970 51
David 1964 64

Sheet 5
Jméno Rok Skóre
Judy 1970 52
Stuart 1964 42

Nemohu to dostat do práce. Kombinovaný list mi stále dává toto Poznámka:Následující listy jsou nezpracované, protože rozsah, který je třeba sloučit, je prázdný:Sheet4; List5
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Ahoj,

Vyzkoušel jsem data, která jste dostali, funkce fungovala dobře. Následující kroky jsou, jak jsem to udělal:

1. Pod Kutools Plus najděte skupinu Pracovní sešity a listy, klikněte Kombinovat.
2. Vybrat první možnost, poté klepněte na tlačítko další.
3. Vyberte listy, které chcete zkombinovat, a klepněte další.
4. V kroku 3 ze 3 vyberte Kombinujte po řádcích pro kombinovaný režim; Soubor 1 jako počet řádků záhlaví a 0 pro počet celkových řádků (celkové řádky znamenají řádek, který sčítá hodnoty). A vyberte možnosti, které potřebujete pro další sekce. Viz snímek obrazovky:
spojit listy do jednoho.png

5. cvaknutí úpravaa uložte nově zkombinovaný list kamkoli chcete.
6. Vyskakovací dialogové okno se zeptá, zda chcete scénář uložit, klepněte na tlačítko Ano or Ne.
7. Nyní se vytvoří nový pracovní list s cestou ke kombinovanému listu. Chcete-li list zobrazit, stačí na něj kliknout.
spojit listy výsledek.png


Amanda
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Zobrazit celý příspěvek