By K! v pondělí 13. června 2022
Publikováno v Kutools pro Excel
Odpovědi 2
záliby 0
Zobrazení 5.3
Hlasy 0
Snažím se vybrat text mezi určeným textem, jak je uvedeno nahttps://www.extendoffice.com/documents/excel/5103-excel-extract-between-two-characters.html#a3

Bohužel se zdá, že podle pokynů vzorec nefunguje, kromě případů, kdy je dotyčný text na samém začátku řetězce.

Vzorec poskytovaný Kutools Formula Helper je:

=IFERROR(MID(I3,FIND("Formát:",I3)+DÉLKA("Formát:"),FIND(",",I3)-FIND("Formát:",I3)-DÉLKA("Formát:" )), "")

A je určen k výběru textu mezi "Formát:" a další čárkou v řetězci. Pokud však řetězec nezačíná "Format:", nevrací nic.

Takže například funguje dobře s tímto řetězcem:

Formát: kniha, Autor: Tolkien

ale selže s tímto řetězcem:

Autor: Tolkien, Formát: Kniha
Ahoj, Tolkiene, děkujeme za zpětnou vazbu. Za prvé, vzorec Excelu =MID(LEFT(A1,FIND("koncový_znak",A1)-1),FIND("počáteční_znak",A1)+1,DÉLKA(A1)) může extrahovat pouze textový řetězec mezi dvěma samostatnými znaky. A Pomocník vzorců Kutools pro Excel, který jsem testoval v Excelu 2019, 2021 a Office 365, dokáže extrahovat řetězec mezi „Formát:“ a „,“ ať už řetězec začíná „Formát:“, podívejte se na snímek obrazovky připojený. extrakt mezi.png

Můžete mi říct, jakou verzi Excelu používáte? Amd, měli byste mi nahrát snímek obrazovky s výsledky dat a vzorce, abych si lépe uvědomil problém? Děkuji.
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Děkujeme za vaši odezvu.
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
-1 hlas
·
0 Komentáře
·
Zobrazit celý příspěvek