Pondělí, 09 července 2018
  5 Odpovědi
  5.9 tis. Návštěv
0
Hlasy
Zrušit
Váš software jsem zakoupil v roce 2015 pro příležitostné použití při výběru řádků obsahujících text, ale narazil jsem na několik chyb, kdy produkt nefungoval správně, takže jsem si řekl, že jej odinstaluji a nainstaluji nejnovější verzi softwaru, na kterou mám licenci. zjistěte, zda byla chyba opravena.

Odinstaloval jsem software, kliknul na odkaz v e-mailu, který jste poslali s licenčním kódem, nainstaloval jsem software z tohoto odkazu, ale po jeho načtení jsem obdržel zprávu, že „období bezplatného upgradu vaší licence vypršelo 30/10 /2017 proto nemáte nárok na registraci této verze KUtools pro Excel."

Pokuta. Tak kliknu na ten spodní odkaz https://www.extendoffice.com/download/pre-versions.html

Bohužel tento odkaz 404.

Dokonce i odkaz 404 nabízí upgrade, oba odkazy jsou přerušené.

Kde si mohu stáhnout nejnovější verzi, pro kterou jsem autorizován? Na vašem webu nacházím pouze odkazy na nejnovější verzi... nemůžeme stáhnout předchozí verze a vynutili jsme si koupit nové licence?
Před 5 let
·
#1655
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj,
Děkujeme, že jste nás kontaktovali.
Zkuste nás prosím kontaktovat s informacemi o vaší objednávce přes .
Zašlete mi prosím ID objednávky nebo e-mailovou adresu, kterou používáte k zadání objednávky.
Pokud jste si zakoupili software přes PayPal, pošlete mi prosím e-mailovou adresu vašeho PayPal účtu.
Díky předem. :)
Před 5 let
·
#1656
Zjistil jsem, že Kutools for Excel V. 18 havaruje Office 365 Excel 2016. Potřebuji se vrátit zpět k V 17. Doufám, že výše uvedené řešení funguje. Nejste si jisti, proč je odkaz pro vrácení zpět nefunkční.
Před 5 let
·
#1657
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj,
Zkuste nás prosím kontaktovat přes s informacemi o vaší objednávce. :)
Před 5 let
·
#1658
0
Hlasy
Zrušit
Mám také problémy se stejnými dvěma odkazy. Toto je 6 měsíců staré a stále nefunkční odkazy? Jak mohu přimět své kutooly, aby znovu fungovaly? Pokusil jsem se vás kontaktovat prostřednictvím vaší e-mailové adresy a zdá se, že můj problém není natolik důležitý, aby zaručoval jakoukoli odpověď, když jsem již zaplatil. Chtěl bych, aby můj software fungoval jako předtím. Prosím poraďte
Před 5 let
·
#1659
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj,
Zkuste nás prosím kontaktovat přes s informacemi o vaší objednávce. :)
Nebo můžete přejít ke stažení předchozí verze z zde.
  • Stránka:
  • 1
Na tento příspěvek zatím nebyly učiněny žádné odpovědi.