By erevenga ve čtvrtek 28. července 2022
Publikováno v Kutools pro Excel
Odpovědi 10
záliby 0
Zobrazení 6.2
Hlasy 0
Nastavil jsem tříúrovňový závislý seznam v tabulce. Vše funguje dobře až do posledního vybraného řádku (263). Problém nastává při zakládání nové řady. Rozbalovací seznam se zobrazí pouze v první úrovni. Druhý a třetí nemají rozbalovací tlačítko.
Snažil jsem se tento problém překonat rozšířením výběru na celé tři sloupce, ale nikdy to nepřestane zpracovávat a blokuje Excel.

Nějaký návrh?
Ahoj,

Zkontrolovali jsme soubor, který jste odeslali, a všimli jsme si, že jste nerozšířili rozsah dynamického rozevíracího seznamu. To znamená, že rozsah, ve kterém jste funkci použili, je $H$2:$J$263. Chcete-li rozšířit sortiment, postupujte následovně:

1. Na kartě Kutools klikněte Navigace. A potom klikněte na ikonu v červeném kroužku, jak je znázorněno níže, abyste odkryli skryté listy.
show-hidden.png


2. Vymazat Seznam a Seznam1 jak je uvedeno níže.
delete-hidden.png


3. Jít zpět k RECIBIDAS prostěradlo. Klikněte na libovolnou buňku, která je v rozsahu $H$2: $J$263, A pak klepněte na tlačítko Rozbalte rozsah dynamického rozevíracího seznamu.
expand-range.png


4. Objeví se dialogové okno Output Range, nyní vyberte nový rozsah, kde chcete mít rozevírací seznam. Nový rozsah se vyplní do pole. Případně můžete zadat rozsah přímo do vstupního pole, např. $ H $ 2: $ J $ 300.
expand-range-box.png


5. cvaknutí OK.

Rozbalovací seznam je nyní použit v novém rozšířeném rozsahu. Pokud máte nějaké další problémy, neváhejte se mě zeptat.

Amanda
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Ahoj,

Mohl bys prosím připojit soubor excel, který jsi zmínil?
(Pokud máte potíže s připojením souboru, přečtěte si prosím tento příspěvek: https://www.extendoffice.com/forum/9-others/2915-instruction-to-upload-an-attachement-in-a-post.html)

BTW, jakou funkci jsi použil z Kutools pro Excel?

Díky předem.

Amanda
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Dobrý den,

Při pokusu o odeslání souboru vyprší časový limit zprávy. Ke stažení použijte tento odkaz WeTransfer: https://we.tl/t-94c1A9L6MK

Použil jsem funkci rozbalovacího seznamu Dynamic.

S přátelským pozdravem
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Použil jsem dynamický rozevírací seznam

Nelze nahrát soubor. Pokračuje v „odesílání“ a platnost ověření vyprší. A jak to poslat jinak?
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Použil jsem dynamický rozevírací seznam

Nelze nahrát soubor. Pokračuje v „odesílání“ a platnost ověření vyprší. A jak to poslat jinak?


Ahoj,

Můžete nám ho poslat na support@extendoffice. Com.

Zkuste být k problému konkrétnější.
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Ahoj,

Můžete nám ho poslat na support@extendoffice. Com.

Zkuste být k problému konkrétnější.
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Ahoj,

Můžete nám ho poslat na support@extendoffice. Com.

Zkuste být k problému konkrétnější.
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Použil jsem dynamický rozevírací seznam

Nelze nahrát soubor. Pokračuje v „odesílání“ a platnost ověření vyprší. A jak to poslat jinak?


Ahoj,

S nahráním souboru v příspěvku není problém.

Jak vidíte, nahráli jsme to sem.

Pokud se s tímto problémem stále setkáváte, zkuste prosím pořídit několik snímků obrazovky, které problém demonstrují.

Snímky obrazovky nám můžete poslat na support@extendoffice. Com.

Díky předem.
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Použil jsem dynamický rozevírací seznam

Nelze nahrát soubor. Pokračuje v „odesílání“ a platnost ověření vyprší. A jak to poslat jinak?
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Díky moc za řešení!!!!
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Zobrazit celý příspěvek