By VinceF v pondělí 08. srpna 2022
Publikováno v Kutools pro Excel
Odpovědi 12
záliby 0
Zobrazení 7.1
Hlasy 0
Použití Excelu 2016.

Prohledávatelný seznam DD funguje dobře, dokud list nechránim, jakmile list ochráním, ne.

Díky,
VinceF
Ahoj,

Pro aktuální verzi Kutools pro Excel nebude funkce prohledávatelný rozevírací seznam po ochraně listu k dispozici.

Dobrou zprávou však je, že seznam prohledávaných DD zpřístupníme v příští verzi, pokud budou buňky, ve kterých funkci použijete, odemčeny.

Máte-li jakékoli další otázky, neváhejte se mě zeptat.

Amanda
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Amando, děkuji za odpověď,

Nejsem si jistý, proč by to byl problém...zdá se mi, že by člověk měl být schopen chránit list a přesto mít prohledávatelný seznam DD funkční.
Nicméně buňky se seznamem DD i buňky, na které seznam odkazuje, jsou všechny nechráněné/odemčené. Takže, jak jste napsal "...seznam prohledávaných DD je k dispozici, pokud jsou buňky, kde funkci aplikujete, odemčené", čtu to špatně nebo něco chybí?

Díky,
VinceF
Excel 2016
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Už dva dny hledám odpověď na svůj příspěvek...Vidím jen to, že podpora bere den volna/offline?
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Je nám líto, ale chráněný list nyní nepodporuje. V další verzi to podpoříme.
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Amando, děkuji za odpověď,

Nejsem si jistý, proč by to byl problém...zdá se mi, že by člověk měl být schopen chránit list a přesto mít prohledávatelný seznam DD funkční.
Nicméně buňky se seznamem DD i buňky, na které seznam odkazuje, jsou všechny nechráněné/odemčené. Takže, jak jste napsal "...seznam prohledávaných DD je k dispozici, pokud jsou buňky, kde funkci aplikujete, odemčené", čtu to špatně nebo něco chybí?

Díky,
VinceF
Excel 2016

Omlouváme se, došlo k překlepu. Říkal jsem, že dobrou zprávou je, že v příští verzi zpřístupníme seznam DD s možností vyhledávání, pokud budou buňky, ve kterých funkci použijete, odemčené.

Omlouváme se za zpoždění.

Amanda
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Ještě jednou děkuji za odpověď a upřesnění. Máte přibližný termín, kdy bude uvolněna aktualizovaná verze?
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Ještě jednou děkuji za odpověď a upřesnění. Máte přibližný termín, kdy bude uvolněna aktualizovaná verze?
Nová verze by měla být spuštěna za dva až tři měsíce. Všimněte si, že se jedná o odhadovaný čas

Amanda
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Ahoj VinceF,

Vytvořili jsme beta verzi, která obsahuje aktualizovanou funkci prohledávatelný rozbalovací seznam: https://download.extendoffice.com/downloads/Kutools-for-Excel/beta/26.10/KutoolsforExcelSetup.Inno.exe

Prosím stáhněte a vyzkoušejte. Pokud se vyskytnou nějaké problémy, neváhejte se mě zeptat.

Amanda
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Ahoj Amanda,

Domnívám se, že jsem si stáhl nejnovější verzi softwaru Kutools, ale stále mám problém, že na chráněných listech nefunguje rozevírací nabídka s možností vyhledávání. Funkce ještě není uvolněna? Nebo dělám něco špatně?

Prosím dej mi vědět!

Se srdečným pozdravem,
FrisoE
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Ahoj,

Nová verze (Kutools pro Excel 27.0) s funkcí bude brzy vydána. Přihlaste se k odběru našich webových stránek, aby vám neunikla poznámka k vydání.

Všimněte si, že po stažení a instalaci Kutools pro Excel 27.0, než použijete prohledávatelnou rozevírací nabídku na chráněných listech, měli byste: 1. vyberte rozsah, na který jste použili vyhledávací rozbalovací nabídku; 2. klikněte na Kutools Plus > Návrhové zobrazení > Odemknout buňky; 3. chránit pracovní list.

Amanda
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Ahoj Amanda,

Díky za vaši odpověď!

Máte náznak, kdy očekávat vydání Kutools pro Excel 27.0?

FrisoE
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Ahoj FrisoE a VinceF,

Kutools pro Excel 27.0 je nyní uvolněn , zde je odkaz ke stažení: https://www.extendoffice.com/download/kutools-for-excel.html

Amanda
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Zobrazit celý příspěvek