Pondělí, 08 2022 srpna
  12 Odpovědi
  6.7 tis. Návštěv
0
Hlasy
Zrušit
Použití Excelu 2016.

Prohledávatelný seznam DD funguje dobře, dokud list nechránim, jakmile list ochráním, ne.

Díky,
VinceF
Před rokem 1
·
#3005
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj,

Pro aktuální verzi Kutools pro Excel nebude funkce prohledávatelný rozevírací seznam po ochraně listu k dispozici.

Dobrou zprávou však je, že seznam prohledávaných DD zpřístupníme v příští verzi, pokud budou buňky, ve kterých funkci použijete, odemčeny. :D

Máte-li jakékoli další otázky, neváhejte se mě zeptat.

Amanda
Před rokem 1
·
#3008
0
Hlasy
Zrušit
Amando, děkuji za odpověď,

Nejsem si jistý, proč by to byl problém...zdá se mi, že by člověk měl být schopen chránit list a přesto mít prohledávatelný seznam DD funkční.
Nicméně buňky se seznamem DD i buňky, na které seznam odkazuje, jsou všechny nechráněné/odemčené. Takže, jak jste napsal "...seznam prohledávaných DD je k dispozici, pokud jsou buňky, kde funkci aplikujete, odemčené", čtu to špatně nebo něco chybí?

Díky,
VinceF
Excel 2016
Před rokem 1
·
#3013
0
Hlasy
Zrušit
Už dva dny hledám odpověď na svůj příspěvek...Vidím jen to, že podpora bere den volna/offline?
Je nám líto, ale chráněný list nyní nepodporuje. V další verzi to podpoříme. :D
Před rokem 1
·
#3022
0
Hlasy
Zrušit
Amando, děkuji za odpověď,

Nejsem si jistý, proč by to byl problém...zdá se mi, že by člověk měl být schopen chránit list a přesto mít prohledávatelný seznam DD funkční.
Nicméně buňky se seznamem DD i buňky, na které seznam odkazuje, jsou všechny nechráněné/odemčené. Takže, jak jste napsal "...seznam prohledávaných DD je k dispozici, pokud jsou buňky, kde funkci aplikujete, odemčené", čtu to špatně nebo něco chybí?

Díky,
VinceF
Excel 2016

Omlouváme se, došlo k překlepu. Říkal jsem, že dobrou zprávou je, že v příští verzi zpřístupníme seznam DD s možností vyhledávání, pokud budou buňky, ve kterých funkci použijete, odemčené.

Omlouváme se za zpoždění.

Amanda
Před rokem 1
·
#3026
0
Hlasy
Zrušit
Ještě jednou děkuji za odpověď a upřesnění. Máte přibližný termín, kdy bude uvolněna aktualizovaná verze?
Před rokem 1
·
#3035
0
Hlasy
Zrušit
Ještě jednou děkuji za odpověď a upřesnění. Máte přibližný termín, kdy bude uvolněna aktualizovaná verze?
Nová verze by měla být spuštěna za dva až tři měsíce. Všimněte si, že se jedná o odhadovaný čas :)

Amanda
Před rokem 1
·
#3040
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj VinceF,

Vytvořili jsme beta verzi, která obsahuje aktualizovanou funkci prohledávatelný rozbalovací seznam: https://download.extendoffice.com/downloads/Kutools-for-Excel/beta/26.10/KutoolsforExcelSetup.Inno.exe

Prosím stáhněte a vyzkoušejte. Pokud se vyskytnou nějaké problémy, neváhejte se mě zeptat. :)

Amanda
Před rokem 1
·
#3392
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj Amanda,

Domnívám se, že jsem si stáhl nejnovější verzi softwaru Kutools, ale stále mám problém, že na chráněných listech nefunguje rozevírací nabídka s možností vyhledávání. Funkce ještě není uvolněna? Nebo dělám něco špatně?

Prosím dej mi vědět!

Se srdečným pozdravem,
FrisoE
Před rokem 1
·
#3397
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj,

Nová verze (Kutools pro Excel 27.0) s funkcí bude brzy vydána. Přihlaste se k odběru našich webových stránek, aby vám neunikla poznámka k vydání.

Všimněte si, že po stažení a instalaci Kutools pro Excel 27.0, než použijete prohledávatelnou rozevírací nabídku na chráněných listech, měli byste: 1. vyberte rozsah, na který jste použili vyhledávací rozbalovací nabídku; 2. klikněte na Kutools Plus > Návrhové zobrazení > Odemknout buňky; 3. chránit pracovní list.

Amanda
Před rokem 1
·
#3399
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj Amanda,

Díky za vaši odpověď!

Máte náznak, kdy očekávat vydání Kutools pro Excel 27.0?

FrisoE
Před rokem 1
·
#3405
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj FrisoE a VinceF,

Kutools pro Excel 27.0 je nyní uvolněn :D , zde je odkaz ke stažení: https://www.extendoffice.com/download/kutools-for-excel.html

Amanda
  • Stránka:
  • 1
Na tento příspěvek zatím nebyly učiněny žádné odpovědi.