Anonymní uživatel
  Pátek, 23 2022 září
  3 Odpovědi
  4.7 tis. Návštěv
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj,
Postupoval jsem podle vašeho návodu, který fungoval dobře. Ale chtěl bych zkombinovat několik prvků ve stejné buňce, ale v jiném listu. Je to možné ? Nemůžu. Můžeš mi prosím pomoct ? Dekuji ti.
Před rokem 1
·
#3085
Přijatá odpověď
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj,

Řekněme, že váš rozevírací seznam je v A1:A10 v Listu1 a vyberete více položek z rozevíracího seznamu v buňkách napříč A1:A10, můžete zadat vzorec do A1 v Listu2: = Sheet1! A1a poté přetažením úchytu výplně dolů aplikujte vzorec na níže uvedené buňky až do A10.

Amanda
Před rokem 1
·
#3085
Přijatá odpověď
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj,

Řekněme, že váš rozevírací seznam je v A1:A10 v Listu1 a vyberete více položek z rozevíracího seznamu v buňkách napříč A1:A10, můžete zadat vzorec do A1 v Listu2: = Sheet1! A1a poté přetažením úchytu výplně dolů aplikujte vzorec na níže uvedené buňky až do A10.

Amanda
Před rokem 1
·
#3086
0
Hlasy
Zrušit
Děkuji mnohokrát. To je skvělé.
Mám další otázku na stejné téma. Jak odstraníte položku v buňce seskupení několika položek v rozevíracích seznamech (například když jsem vybral špatně)? Vlastně jak se vrátit. V tutoriálu jsem informace nenašel. Díky předem.
Před rokem 1
·
#3088
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj,

Výběr můžete vrátit zpět stisknutím Ctrl + Z. Nebo jednoduše vyberte položky, které nechcete, a odstraňte je z buňky výsledku.

Amanda
  • Stránka:
  • 1
Na tento příspěvek zatím nebyly učiněny žádné odpovědi.