By B040 ve čtvrtek 03. listopadu 2022
Publikováno v Kutools pro Excel
Odpovědi 3
záliby 0
Zobrazení 4.7
Hlasy 0
Na novém počítači s nainstalovaným Win10 byla nejprve nainstalována verze 24.00 Ku Tools for Excel.
Licence se kupuje a je registrována verze KuTools.
Když chci zkontrolovat aktualizace, zobrazí se mi chybová zpráva „Checking for update error, please try again later“
Stáhl jsem si verzi 26.10 a znovu otevřel Excel, stále vidím starou verzi 24.00.
Jak mohu upgradovat na nejnovější verzi?

Také nabídka speciálního filtru nic nespouští. jak to můžu nechat fungovat? Zkoušel to samé na počítači kolegy a tam vše funguje na verzi 24.00
Důvodem pro koupi tohoto nástroje byly speciální možnosti filtru, ale ty nefungují.
Ahoj,

Pokud jste si stáhli verzi 26.10 a úspěšně ji nainstalovali, vaše Kutools by měly být upgradovány. Pokud se tak nestalo, zkuste prosím odinstalovat Kutools pro Excel z vašeho počítače a poté stáhnout a nainstalovat 26.10,

Pokud máte nějaké další otázky, neváhejte se mě zeptat.

Pokud jde o speciální filtr, zkuste to znovu po instalaci 26.10. Pokud stále nefunguje, zkontrolujte jazyk a verzi aplikace Excel, kterou používáte. A zkontrolovat, zda jsou stejné jako kolegové?

Amanda
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Ahoj Amanda,
Vše jsem odinstaloval a znovu nainstaloval novou verzi. Teď jsem 26.10 a vše funguje.
Mohu znovu použít svůj speciální filtr
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Ahoj znovu,

To rád slyším! Pokud máte nějaké další otázky, neváhejte se zeptat

Amanda
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Zobrazit celý příspěvek