By dkhart86@gmail.com v sobotu 03. prosince 2022
Publikováno v Kutools pro Excel
Odpovědi 3
záliby 0
Zobrazení 4.8
Hlasy 0
Chápu, že jakýkoli můj excelový soubor vytvořený kutools, který jsem vytvořil pomocí funkcí Kutools, nelze pochopit a nepřenese se na jiné uživatele excelu, kteří nemají nainstalovaný Kutools. (https://www.extendoffice.com/forum/5-kutools-for-excel/33-new-to-kutools.html)

Pokud tedy správně rozumím, je třeba se vyhnout používání funkcí Kutools, pokud plánujete sdílení s uživateli aplikace Excel, kteří nemají nainstalovaný Kutools?

NEBO MOŽNÁ existuje nějaký způsob, jak převést funkce Kutools na běžné vzorce/funkce/makra v Excelu, abychom mohli sdílet naše soubory vytvořené v Kutools s uživateli aplikace Excel, kteří Kutools nemají?

Děkuji předem.
Ahoj,

Ano, pokud plánujete sdílet soubor aplikace Excel s jinými uživateli, vyhněte se používání funkcí z funkcí Kutools.
funkce kutools.png


Amanda
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Ahoj Amando. To jsem také pochopil, ale vypadá to, že Kutools to možná vyřešil...Mám tabulku, kde jsem použil funkci Kutools "Součet podle barvy písma" a poslal jsem ji e-mailem na svou pracovní e-mailovou adresu, ale neočekával jsem, že to bude fungovat protože můj pracovní program Excel NEMÁ nainstalovaný kutools. Zjistil jsem však, že ROZPOZNAL funkci Kutools a funguje dobře na mé práci v excelu, kde kutools NENÍ nainstalován. Proto mám podezření, že Kutools mohl vyřešit problém se sdílením s uživateli, kteří nejsou uživateli kutool?
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Dobrý den,

To je zvláštní 😂 Protože jsem se právě pokusil sdílet soubor, ve kterém jsem použil funkci Kutools "Součet podle barvy písma", a počítač, který nenainstaloval Kutools, vidí pouze chybu N/A, ve které buňce je funkce použita.

Amanda
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Zobrazit celý příspěvek