Pátek, 31 Srpen 2018
  6 Odpovědi
  8.7 tis. Návštěv
0
Hlasy
Zrušit
Dobrý den, právě jsem si stáhl KUTOOLS pro excel 18. Nainstaloval jsem jej však, když přejdu na 'Vložit', 'Seznam
všechny kombinace“, zobrazí se „Chyba inicializace 4“.

Nejsem si jistý, jestli to má něco společného s naším antivirem McAfee.

Máte odkaz, kde si to můžeme stáhnout? A vyhnout se
problém?

Děkuji,
LorenzoD
Před 5 let
·
#1716
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj,
Můžete použít nějaké další funkce softwaru?
Pokud ne, zkuste prosím deaktivovat antivirový software a poté zkuste operaci znovu.
Díky předem.
Dostávám stejnou chybu „Chyba inicializace 4“. Nemohu plně deaktivovat svůj AV software, ale vyloučil jsem jak adresář c:\program files(x86)\kutools, tak adresář c:\Users\username\app data\roaming\kutools.

Navíc jsem byl schopen používat na jiných noteboocích v naší společnosti a neměl jsem stejný problém.

Zkoušel jsem odinstalovat a znovu nainstalovat software. Původně jsem nainstaloval pomocí MSI, ale při druhém pokusu o instalaci jsem použil exe. Jedná se o verzi 18.0. Prosím pomozte.

Díky,
Phil P
Před 5 let
·
#1718
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj,
Nejprve přejděte k odinstalaci Kutools pro Excel z ovládacího panelu.
A pak prosím přejděte ke stažení a instalaci exe balíčku. :)
Frustrující. KuTools funguje perfektně po nejdelší dobu a nyní se mi zobrazuje tato chyba inicializace. Excel jsem odinstaloval, znovu nainstaloval a restartoval. Stále stejný problém. A také jsem přidal Excel k výjimkám brány firewall.
ahoj Jayi,

Stejný problém zde, KT právě začal ukazovat chybu KTEMAI~1.dll (dříve zobrazoval celý název... kemain32.dll ... hmm ať už to znamená cokoliv).
Po dokončení znovu fungovalo (ale kompletní přeinstalace Office 365). Dříve jsem odinstaloval a znovu nainstaloval Office, ale zapomněl jsem na nějaké zbytky (navíc jsem měl špatný mix).
Každopádně, když jsem se vrátil, abych řekl, že pokud nic jiného nefunguje, kompletní odinstalace Office 365 a reinstalace KT mi fungovaly.
Což je samozřejmě jasný indikátor, že to není problém KT...
Omlouvám se za hluk, chlapi!
Vypni jakýkoli antivir, já používám MS office 2016 a dává Chyba Microsoft Office 30034-4a vyřešilo se to vypnutím antiviru.
  • Stránka:
  • 1
Na tento příspěvek zatím nebyly učiněny žádné odpovědi.