By ina6r v pátek 28. dubna 2023
Publikováno v Kutools pro Excel
Odpovědi 3
záliby 0
Zobrazení 3.2
Hlasy 0
Potřebuji prosím pomoc/návod. Kdykoli použiji funkci Kutools "Přidat čáry trendu do více řad" pro bodový graf (pro celý graf, nejen pro jednu řadu), trendová čára jde daleko za data na ose x. Kontroloval jsem sériový rozsah a je přesný. Proč trendová čára tak daleko přesahuje moje data a jak to mohu opravit? TIA Snímek obrazovky 2023-04-27 091527.jpg
Ahoj,

Projekt Přidejte spojnice trendu do více řad funkce aktuální verze podporuje pouze zpracování dat ve formě, jak je uvedeno níže.

Přidejte spojnice trendu do souboru Data.png Multiple Series


Máte-li jakékoli další dotazy, dejte mi prosím vědět.

Amanda
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Ahoj Amando, ano, prosím o upřesnění. Proč by nefungovala řada, kterou jsem prezentoval (kde osa X je stejná pro všechny řady, ale osa Y bude mít odlišné údaje)? A pokud je pravda, co říkáte, jaká je v mém příkladu trend této funkce? TIA
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
ahoj Tia,

Omlouvám se za nepříjemnosti způsobené tím Přidejte spojnice trendu do více řad funkce v aktuální verzi, která vyžaduje optimalizaci. Můžeme zaručit, že můžete přidat spojnice trendu pomocí datového formátu, který vám byl zaslán dříve. Pokud však dáváte přednost použití formátu dat, který jste zadali, můžete zkusit upravit hodnotu řady X na data na ose x podle následujících kroků:

1.png

2.png

3.png


Ujišťujeme vás, že jsem problém již předal našemu vývojovému týmu, aby jej řešil v budoucí verzi. Vážíme si vaší zpětné vazby a děkujeme, že používáte náš produkt!

Amanda
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Zobrazit celý příspěvek