By VinceF v úterý 02. května 2023
Publikováno v Kutools pro Excel
Odpovědi 4
záliby 0
Zobrazení 3.4
Hlasy 0
Zkoušel jsem přenést excel 26.3 ze svého starého notebooku na nový notebook, oba se systémem Office 2016. Na starém notebooku „rozbalovací seznam s možností vyhledávání fungoval dobře a mohl jsem do seznamu přidat jména a seznam se automaticky aktualizoval. Na novém notebooku a protože jsem nebyl schopen přenést 26.3 jsem koupil vs. 27.0. Nyní se DDL neaktualizuje, když přidám nový název a když program zavřem a restartuji, ztratí DDL a musím začít po celém vytváření DDL. Ve vs. 26.3 jsem byl schopen zaškrtnout "Searchable DDL", na nové vs 27.0 zaškrtávací políčko není nebo není k dispozici....viz snímky obrazovky. Je nezbytné, abych toto funguje co nejdříve. Děkuji
Ahoj,

Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti způsobené tím, že jsme nedávno upgradovali logiku, abychom spustili pokročilou funkci rozevíracího seznamu.

Jakmile vytvoříte běžný rozevírací seznam,
- pokud chcete, aby bylo možné v seznamu vyhledávat, vyberte Prohledávatelný rozevírací seznam volba.
- pokud chcete přidat zaškrtávací políčka do rozevíracího seznamu, vyberte Rozevírací seznam se zaškrtávacími políčky (ve vyskakovacím dialogovém okně můžete také nastavit prohledávání DDL).

pokročilé ddls.png


Podotýkám, že byste měli před zavřením sešit uložte abyste se ujistili, že jste uložili prohledávatelný rozevírací seznam.

Pokud jde o problém s přidáváním jmen, které automaticky neaktualizuje seznam, ceníme si vaší zpětné vazby a chceme vás ujistit, že náš tým již pracuje na vyřešení tohoto problému. Očekáváme, že během následujících dvou týdnů budeme mít řešení. Děkujeme za trpělivost a pochopení.

Amanda
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Děkuji za odpověď, těším se na opravu "přidání jmen".
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Také vidím, že při ochraně listu je DDL stále k dispozici...dobrá práce...!
Těšíme se na aktualizaci, která opravuje přidaná jména do DDL
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Dobrý den,

Děkujeme vám za vaši reakci! Jsem rád, že vám ochrana listu funguje dobře.

Neustále se snažíme vylepšovat naše produkty a oceňuji váš návrh na aktualizaci, která opraví přidaná jména v DDL.

Dejte nám vědět, pokud budete mít v budoucnu nějaké další návrhy nebo zpětnou vazbu.

Amanda
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Zobrazit celý příspěvek