By westeknd@gmail.com v úterý 27. listopadu 2018
Publikováno v Kutools pro Excel
Odpovědi 11
záliby 0
Zobrazení 6K
Hlasy 0
Poslední 2 týdny jsem nemohl používat Kutools 18.00. Mám platnou licenci a všechno, ale když povolím COM-Addin, Excel spadne. (Úplně se vypne nebo přejde do smyčky vypnutí a obnovení) Je to chyba, která bude brzy opravena?
Zdá se, že jediné řešení, které funguje, je ponechat Kutools ZAKÁZANÉ, dokud nebudu potřebovat použít nějakou funkci. Pak jej mohu aktivovat a provést úkol a znovu jej zakázat, než se Excel příliš poškodí, aby zůstal otevřený. Chtěl bych mít možnost ponechat svůj doplněk povolený. Přidejte to prosím do seznamu chyb.
·
Před 5 let
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Přesně stejný problém, stejná verze Kutools 18 a Excel 16.
Několik týdnů jsem nemohl pracovat podle očekávání s mými legálními licencovanými Kutools.
Potřebujeme to brzy napravit!
·
Před 5 let
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Ahoj,
Zkuste nás prosím kontaktovat s informacemi o vaší objednávce prostřednictvím sales@extendoffice. Com.
Díky předem.
·
Před 5 let
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Budu vás kontaktovat s touto informací, ale co to má společného s problémem? Mohu odpovědět, nic!
·
Před 5 let
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Ahoj,
Aktualizujte prosím na nejnovější verzi 19.00.
·
Před 5 let
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Ahoj,
Přejděte prosím ke stažení a instalaci nejnovější verze 19.00
·
Před 5 let
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Ahoj,
Zkuste si stáhnout a nainstalovat nejnovější verzi. Pokud potřebujete podporu naléhavě, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu.
·
Před 5 let
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Ahoj. Stáhl jsem 19.00 a nainstaloval. Restartovaný Windows. Otevřel Excel a zaregistroval se. Znovu restartováno. Stejný výsledek - selhání, pokud se pokusím otevřít soubor přímo. Pokud otevřu Excel, mohu otevřít nový prázdný dokument, ale nemohu otevřít existující soubor bez selhání.
·
Před 5 let
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Ahoj,
Pouze jeden existující soubor nebo všechny existující soubory?
Kde jsou ty stávající soubory? Uložili jste je do místní složky OneDrive nebo místní složky Disku Google?
Díky.
·
Před 5 let
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Ahoj. Stáhl jsem 19.00 a nainstaloval. Restartovaný Windows. Otevřel Excel a zaregistroval se. Znovu restartováno. Stejný výsledek - selhání, pokud se pokusím otevřít soubor přímo. Pokud otevřu Excel, mohu otevřít nový prázdný dokument, ale nemohu otevřít existující soubor bez selhání.


Mám stejný problém. S 18 jsem neměl problémy, ale protože jsem nainstaloval 19, musím ji zakázat, abych mohl používat Excel (16/365 64bit verze). Otevření existujícího souboru (nejen jednoho – každého, který jsem zkoušel) buď zamrzne Excel na úvodní obrazovce, nebo se na úvodní obrazovce zobrazí „Otevření: KutoolsforExcel.xlam (100 %)“, ale zůstane tak dlouho jako 5 minut před otevřením.

Pokud se dostanu do Excelu, zamrzne to docela rychle - zvláště při použití příkazu cut&paste. Když je Kutools invalidní, nemám žádné problémy.

Když jsem měl poprvé problémy po upgradu na Kutools 19, odinstaloval jsem Office i Kutools, smazal všechny složky a provedl čistou instalaci. Mám stále stejné problémy.
·
Před 5 let
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
·
Před 5 let
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Zobrazit celý příspěvek