By rajubedi1982@gmail.com v pátek 08. února 2019
Publikováno v Kutools pro Excel
Odpovědi 1
záliby 0
Zobrazení 7.4
Hlasy 0
VÁŽENÝ PANE,

JSEM RAJU BEDI Z INDIE. CHCI KOUPIT TENTO PĚKNÝ DOPLNĚK NA "KUTOOLS FOR EXCEL".
KOLIK MĚ TO BUDE STÁT V INDICKÝCH RUPÍCH A POKUD JE TO MOŽNÉ, UDĚLEJTE SLEVU.

DĚKUJI,
HEZKÝ DEN

S PŘÁTELSKÝM POZDRAVEM

RAJU BEDI
INDIE
+ 91-9915266835
Ahoj,

děkujeme, že jste nás kontaktovali. Prodáváme náš software od MyCommerce (společnost Digital River), takže vám doporučujeme nákup u MyCommerce (dostupné možnosti objednání: kreditní karta, PayPal, bankovní/bezhotovostní převod, šek/peněžní příkaz, fax – kreditní karta, faktura, nákup Objednejte, *****) a získejte fakturu od MyCommerce.

Přejděte prosím na nákup od https://shopper.mycommerce.com/checkout/cart/add/19827-16?quantity=1&linkid=eo&styleid=106922.

Licenční název
Všimněte si prosím zprávy na objednávkovém formuláři "Je příjemce nebo držitel licence stejný jako Nákupní údaje? Pokud zvolíte "ne", budete později vyzváni k zadání informací o příjemci". Vyberte prosím "Ne", abyste mohli zadat jméno svého zákazníka do části Informace o příjemci. Stačí zadat jméno zákazníka do pole Jméno a Příjmení v části Informace o příjemci. A můžete zadat své údaje do ostatních polí. Pokud jste zakoupili více než 10 licencí, automaticky se jako název licence použije název společnosti zákazníka.

Doporučujeme, abyste při zadávání objednávky zadali své fakturační údaje tak, jak jsou uvedeny na výpisu z vaší kreditní karty.
Pokud zákazník zadávající objednávku není koncovým uživatelem, musíte zrušit zaškrtnutí možnosti „Příjemce nebo držitel licence je stejný jako kupující“.
Pokud však chcete obdržet fakturu bez kopírování zákazníka, zadejte stejnou e-mailovou adresu pro podrobnosti o nákupu a informace o příjemci.
Vezměte prosím na vědomí, že vaše objednávka není dokončena, dokud nestisknete tlačítko „Odeslat objednávku“ ve spodní části stránky s potvrzením objednávky.

CD a ke stažení
Software se stahuje elektronicky a CD je volitelné, když si jej uživatel zakoupí prostřednictvím MyCommerce.

Pokud máte nějaké dotazy nebo problémy, neváhejte mi poslat e-mail. Děkuji mnohokrát.
·
Před 5 let
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Zobrazit celý příspěvek