By dwandrocke v neděli 05. listopadu 2017
Publikováno v Kutools pro Excel
Odpovědi 8
záliby 0
Zobrazení 10
Hlasy 0
Mám problém se zhroucením Kutools for Excel při spouštění aplikace Excel 2016 a při pokusu o otevření více sešitů. Tento problém je konzistentní od doby, kdy jsem upgradoval na Office 2016.
Na operačním systému Windows 16.50 x10 mám verzi 64.
Když spustím Excel 2016. v částečném načtení sešitů (jen 2 nebo mých obvyklých 6 sešitů), Excel zamrzne a nebude reagovat. Vypnu svůj počítač a při příštím pokusu o spuštění Excelu se zobrazí zpráva, abych spustil Excel v "nouzovém režimu". Toto vypne KuTools v mých doplňcích COM. Poté mohu přejít na své doplňky COM, zapnout KuTools a načtou se všechny mé vybrané sešity. Při příštím spuštění Excelu se stane to samé. Mým jediným řešením je zapnout KuTools, jakmile se Excel spustí, a poté se před ukončením ujistit, že jsem jej vypnul. Moje další řešení je mít pouze jeden sešit automaticky spouštět a poté otevřít všechny ostatní sešity jeden po druhém.

Pokud to někomu dává smysl nebo pokud se to děje někomu jinému, rád bych slyšel nějaká řešení, která problém vyřešila.

Přeinstaloval jsem Office 2016 x64, odinstaloval jsem a znovu nainstaloval Kultools 16.50. Mám nainstalované všechny aktuální aktualizace zabezpečení od společnosti Microsoft.

Děkujeme za návrhy
Ahoj,
Můžete použít nějaké další funkce Kutools pro Excel?
1. Zkuste zakázat všechny ostatní doplňky ve správci doplňků aplikace Excel.
2. Kontaktujte nás prosím s informacemi o vaší objednávce prostřednictvím jaychivo@extendoffice.com nebo sales@extendoffice. Com.
Díky předem.
·
Před 6 let
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Mám úplně stejný problém jako ty a stejný software. Zdá se, že Microsoft změnil Excel tak, že nelze otevřít více oken najednou ... i když jsem si jistý, že ještě před 3 měsíci jsem to stále uměl. Nejlepší, co se mi podařilo, je otevřít každý soubor jeden po druhém a počkat, až se jeden otevře, a poté otevřít další. Všechny se pak objeví v jediném okně Excelu. Dříve jsem mohl zvýraznit řekněme 10 souborů aplikace Excel a kliknout na tlačítko Otevřít a všechny otevřít v jednom okně, ale nyní, když to udělám, Excel se pokusí otevřít vícekrát, a tak mi zamrzne počítač.

Požádal jsem Kooltools o pomoc s tímto a doufám, že mohou, protože je to velmi nepříjemné. Mám podezření, že jsou na vině ti zbyteční hloupí Microsoft, ale doufám, že Kooltools dokáže vytvořit řešení.

Pokud vy nebo někdo jiný najdete řešení tohoto problému, rád bych ho věděl.
·
Před 6 let
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Ahoj,
1. Přejděte prosím k deaktivaci Kutools pro Excel v Centru nastavení a poté přejděte ke kontrole, zda tento problém přetrvává?
2. Pokud problém přetrvává i po deaktivaci Kutools pro Excel, kontaktujte mě prosím s vaším ID objednávky nebo e-mailovou adresou, kterou používáte k zadání objednávky prostřednictvím jaychivo@extendoffice. Com.
Díky předem.
·
Před 6 let
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Pořád z toho žádná radost. .... nemůžu být jediný s tímto problémem? Pokud má někdo stejný problém, rád bych slyšel, jak to vyřešil.
·
Před 6 let
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Ahoj,
Pokud problém přetrvává i po deaktivaci Kutools pro Excel, kontaktujte mě prosím s vaším ID objednávky nebo e-mailovou adresou, kterou používáte k zadání objednávky prostřednictvím jaychivo@extendoffice.com. Opravíme to za vás.
Díky.
·
Před 6 let
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Stále žádná radost, s vypnutými doplňky nebo bez nich. To je zjevně hloupý problém Microsoftu (zdá se). Doufám, že Kutools/Office Tab může jednoho dne vytvořit možnost MDI, která to překoná.
·
Před 6 let
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Vyzkoušel jsem také všechny návrhy, které Jay doporučil, a stále se potýkám se stejnými problémy. Excel 2016 nereaguje při pokusu o načtení více sešitů. Snížil jsem počet otevřených sešitů na 3 a měl jsem o něco méně pádů (nestačí říci, že jde o řešení). I s tím mě stále zamrzí, když je zapnutý žlutý zvýrazňovač řádků/sloupců a snažím se kopírovat/vkládat velké množství dat. Zdá se, že Kutools zasáhl, kdy Excel přestane reagovat. Moje jediné řešení, jak stisknout tlačítko Uložit vše, než udělám něco pomocí Kutools. Pokud zapomenu, zamknu se a ztratím všechna data, která byla připsána po posledním uložení. Dokonce ani automatické obnovení v Excelu nebude mít po havárii vždy všechna moje data.

Moje první myšlenka byla, že by to mohl být problém s pamětí počítače, ale mé zdroje ukazují, že mám k dispozici více než 50 % dostupné paměti, i když běží více sešitů aplikace Excel a/nebo programy. Použil jsem Kutools se všemi předchozími verzemi Excelu (2003,2007, 2010 a 2016) bez jakýchkoli problémů, to platí pouze pro Excel XNUMX.
Doufám, že to někdo zjistí, než mi vyprší 5letá licence. Opravdu se mi líbí všechny funkce Kutools a nerad bych viděl, jak Kutools zmizí, protože rok 2016 s ním nefunguje. Bohužel jsem nucen používat Office 2016, protože to můj současný zaměstnavatel vyžaduje, takže návrat zpět do roku 2010 nepřipadá v úvahu.
·
Před 6 let
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Ahoj,
1. Ujistěte se, že máte nainstalovanou nejnovější verzi.
2. Kontaktujte mě prosím s informacemi o vaší objednávce prostřednictvím jaychivo@extendoffice.com a pokusíme se to za vás opravit.
Díky předem.
·
Před 6 let
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Zobrazit celý příspěvek