By Chris.Ganem ve čtvrtek 27. srpna 2020
Publikováno v Kutools pro Excel
Odpovědi 4
záliby 0
Zobrazení 6.4
Hlasy 0
Zdravím všechny,
Tlačítko "Odeslat e-maily" na KUTools používám k rozesílání upomínek na naše faktury našim klientům. Přiložil jsem snímek obrazovky, jak vypadá tělo e-mailu, a také sešit, který se používá k jeho vytvoření. V těle e-mailu je tabulka, která je generována kódem HTML v buňce.

S nejnovější verzí KUTools to přestalo fungovat. Namísto vytvoření tabulky, jak vidíte na snímku obrazovky Reminder Body, pouze vloží veškerý HTML kód do těla, aniž byste vytvořili tabulku. Máte představu, co se aktualizovalo nebo jak to mohu opravit?

Oceňuji tvojí pomoc!
Právě jsem si všiml, že přílohy neprocházejí. Omlouvám se za to; ale popíšu níže.
Mám sloupec s názvem "Tělo e-mailu". Tento sloupec obsahuje HTML v buňce. Níže jsem vložil, co mám na mysli.

table, th, td {border: 1px solid black; padding-right:10px; padding-left:10px; border-collapse: collapse;} Číslo faktury Datum faktury WE Datum Částka faktury
<tr><td>KRN-123456</td><td>06/25/2020</td><td>06/20/2020</td><td>$100</td></tr>
<tr><td>KRN-987654</td><td>07/01/2020</td><td>06/27/2020</td><td>$100</td></tr>


Když jsem v předchozí verzi KU Tools šel a klikl na odeslat e-maily a vložil sloupec těla e-mailu do e-mailové schránky, vtáhlo se to dovnitř a vytvořilo se v těle e-mailu pěknou tabulku. S nejnovější aktualizací je to jen vtažení textu HTML výše bez vytvoření tabulky.

Doufám, že to pomůže vysvětlit.
Děkuji!
·
Před 3 let
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Omlouváme se, podíváme se na to a pokusíme se to brzy vylepšit.
·
Před 3 let
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Ahoj excelenti,

Oceňujte odezvu. Nějaké aktualizace o tom, jak to jde?
·
Před 3 let
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Ahoj,
Pokud jste si zakoupili software, kontaktujte nás prosím prostřednictvím support@extendoffice. Com.

Máme rychlé řešení tohoto problému. Dík.
·
Před 3 let
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Zobrazit celý příspěvek