Úterý, 03 Listopad 2020
  0 Odpovědi
  2.8 tis. Návštěv
0
Hlasy
Zrušit
Potřebuji pomoc s používáním funkce importu více obrázků v KUTools Plus pro Excel. 
Mám více než 100 obrázků šeků (různých velikostí a proporcí), které chci importovat do buněk jednoho sloupce v excelovém listu. Když však použiji nástroj („Import & Export | Import Pictures“), zobrazí se mi chybová zpráva: 
     "Nepodařilo se importovat 25 obrázků. Je možné, že výška obrázků je větší
       než 409 bodů nebo šířka obrázků je větší než 1342 bodů."
Nejsem si přesně jistý, co mi to říká, ale předpokládám, že to znamená, že jakýkoli obrázek, který je více než 409 bodů vysoký nebo více než 1342 bodů široký (nebo obojí?), nelze importovat vůbec.  
Tak jsem to zkusil znovu, ale -- tentokrát -- jsem udělal sloupec mnohem širší a v obslužném programu jsem provedl výběr tak, aby odpovídal "velikost buňky". Všechny obrázky měly správnou šířku, ale všechny byly svisle zmáčknuté, takže byly příliš krátké! Tak jsem to udělal znovu, ale udělal buňky vyšší. Tentokrát všechny obrázky přesně odpovídaly buňkám, ale byly stále mimo proporce. Další možnost nebyla o moc lepší, protože vyžadovala specifikaci výšky i šířky, což už jsem věděl, že způsobí další nepořádek. Nemohl jsem přijít na to, jak to udělat, aby to omezilo jen výšku nebo jen šířku a zachovalo stejné proporce jako originál.  
Existuje tedy způsob, jak zajistit, aby tento nástroj importoval více obrázků, ale aby každý změnil velikost, aby si zachoval stejné proporce jako originál? (Řekněme, 1/2 velikosti nebo 1/4 velikosti?)  
Pokud ne, může mi někdo říct, jak toho dosáhnout?
Díky,
Paul
Na tento příspěvek zatím nebyly učiněny žádné odpovědi.