By Fanoušci aplikace Excel ve středu 23. srpna 2023
Publikováno v Kutools pro Excel
Odpovědi 9
záliby 0
Zobrazení 8.6
Hlasy 0
Jsme nadšeni, že můžeme oznámit nejnovější verzi Kutools pro Excel. Tato aktualizace, která se neustále snaží vylepšit práci s Excelem, přináší významné nové funkce a optimalizace. Stažením této verze můžete upgradovat nebo mít bezplatnou zkušební verzi Kutools pro Excel 29.00.

Tip: plná funkčnost a funkce, bezplatná zkušební verze za 30 dní! Pokud nevyprší dvouleté období bezplatné podpory upgradu, máte nárok na bezplatný upgrade této verze.
Nové funkce


1. Podpora více jazyků
Abychom vyhověli potřebám našich uživatelů po celém světě, integrovali jsme do Kutools pro Excel podporu 44 jazyků. Nyní můžete používat Kutools pro Excel v rozmanité sadě jazyků, což zajišťuje více lokalizované uživatelské prostředí.
kte-29.00-01.png


Zlepšení
1. Pás karet: Optimalizováno rozvržení některých rozhraní funkčních oblastí

Opravena
1) Opraveno: Další drobné chyby
Nemohu stáhnout program
·
8 měsíci
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Píše to, že nemohu nainstalovat software.
·
3 měsíci
·
0 Likes
·
-1 hlas
·
0 Komentáře
·
Ahoj,

Mohli byste nám prosím zaslat informace o vašem operačním systému (Jakou verzi operačního systému Windows používám?), verzi Excelu a jazyk, který používáte na svém počítači?

Zkuste také restartovat počítač a poté zkuste instalaci znovu a zjistěte, zda to pomůže.

Amanda
·
3 měsíci
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Dobrý den,

Pokusil jsem se nainstalovat nástroj v aplikaci Excel 365 a chybová zpráva říká, že licence není platná.

Níže jsem uvedl licenční název a kód.

Prosím poraďte.

Díky,

Název licence:
Islandmelody.com-1
Licenční kód:
000014-*********************************************************** ********-7RNBUR
·
3 měsíci
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Momentálně mám Windows 11 64bit.
·
3 měsíci
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Ahoj,

Děkujeme, že jste nás kontaktovali.

Software jste zakoupili 27. února 2017. Dvouleté období bezplatné podpory upgradu vypršelo 2. února 27. Stále však můžete používat starší verze softwaru, které byly k dispozici během vašeho 2019letého období bezplatné podpory upgradu.

Licence pro náš software je doživotní licence, která zahrnuje 2 roky bezplatné podpory aktualizací. Po 2letém období bezplatné podpory aktualizací nebudete moci aktualizovat na žádné nové verze softwaru, ale můžete nadále používat starší verze.

Před vypršením 2leté bezplatné podpory upgradu se níže uvedený odkaz týká nejnovější verze, kterou si můžete stáhnout a nainstalovat: https://download.extendoffice.com/downloads/History-Kutools-for-Excel/18.00--83hWRP9p9rQ7QT9LSHofsgk/KutoolsforExcelSetup.exe

Pokud si přejete získat nejnovější verzi Kutools, je vyžadováno získání nové licence.

Máte-li jakékoli dotazy nebo návrhy, neváhejte mě kontaktovat.

Amanda
·
3 měsíci
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Předpokládám, že můj dotaz zůstává nejasný. Bude mnou vytvořený sešit závislý na kutools stále fungovat, pokud ho pošlu e-mailem někomu jinému, kdo kutools nemá?
·
Před měsícem 1
·
0 Likes
·
-1 hlas
·
0 Komentáře
·
Předpokládám, že můj dotaz zůstává nejasný. Bude mnou vytvořený sešit závislý na kutools stále fungovat, pokud ho pošlu e-mailem někomu jinému, kdo kutools nemá?
Ahoj,

Mohl byste prosím specifikovat, na které funkci Kutools závisí váš sešit? A navštivte tento příspěvek, abyste viděli, jaké funkce Kutools spoléhají na to, aby se Kutools projevily: https://www.extendoffice.com/forum/5-kutools-for-excel/33-new-to-kutools.html

Amanda
·
Před měsícem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Předpokládám, že můj dotaz zůstává nejasný. Bude mnou vytvořený sešit závislý na kutools stále fungovat, pokud ho pošlu e-mailem někomu jinému, kdo kutools nemá?
Ahoj,

Mohl byste prosím specifikovat, na které funkci Kutools závisí váš sešit? A navštivte tento příspěvek, abyste viděli, jaké funkce Kutools spoléhají na to, aby se Kutools projevily: https://www.extendoffice.com/forum/5-kutools-for-excel/33-new-to-kutools.html
Amanda

Děkuji moc
·
Před měsícem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Zobrazit celý příspěvek