Sobota, 30 2023 září
  1 Odpovědi
  3.3 tis. Návštěv
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj,
Mám situaci, kdy mám sešit se 400 kartami, které chci rozdělit na vlastní samostatné listy. Naše společnost vyžaduje označení citlivosti. Kdysi jsem měl verzi 18 KuTools a neměl jsem žádný problém. Měli jsme však migraci Org, která rozbila KuTools, takže jsem byl nucen získat nejnovější verzi.

Takže můj problém je, že sešit, který chci rozdělit, již má štítek citlivosti "Důvěrné". Když spustím funkci Rozdělit sešit, musím kliknout a vybrat každé rozdělení. Jak si dokážete představit, může mi to trvat dlouho a asi 1200 kliknutí myší a budu mít velký případ karpálního tunelu.

Nějaké nápady, co by mi mohlo pomoci být efektivnější?

Nahraji screenshoty výzvy Sensitivity a verze Office 365, kterou máme. Mám Win 10 Enterprise v21H2.

Díky
Jim
7 měsíci
·
#8448
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj,

Nejnovější verze Kutools skutečně podporuje štítky citlivosti. Chcete-li problém vyřešit efektivně, doporučuji upgradovat na nejnovější verzi. To by vám mělo umožnit efektivnější práci se štítky citlivosti a vyhnout se nutnosti rozsáhlého ručního výběru.
citlivostní štítky.png

Můžete upgradovat na nejnovější verzi kliknutím na "Nápověda" > "Zkontrolovat aktualizace" na kartě Kutools.

Pokud během procesu upgradu narazíte na nějaké potíže nebo máte další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu, abychom vám pomohli.

Amanda
  • Stránka:
  • 1
Na tento příspěvek zatím nebyly učiněny žádné odpovědi.