Úterý, 31 2021 srpna
  0 Odpovědi
  2.3 tis. Návštěv
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj, 
Mám problém s grafy Kutools pro Excel. Mám dvě karty. Jedna karta obsahuje zdrojová data a druhá karta má grafy Kutools.
Uvědomil jsem si, že kontingenční tabulky nelze použít pro některé grafy kutools. Například graf Bar with Bubbles. Proto jsem použil vzorec, =A15, =A16, ... k získání hodnot buněk z kontingenční tabulky. Nechci mít statická čísla, protože chci, aby se graf aktualizoval na základě jakýchkoli změn ve zdrojové tabulce. Po vytvoření grafu a pokusu o přidání nových dat do záložky zdrojových dat se mi zobrazí zpráva
"Excel nalezl problém s jedním nebo více odkazy na vzorce v tomto listu. Zkontrolujte, zda jsou odkazy na buňky, názvy oblastí, definované názvy a odkazy na další sešity ve vzorcích správné."
Jsem si jistý, že tuto chybu dostávám kvůli grafu Kutools, protože když odeberu graf Kutools, nedostanu zprávu a mohu přidat nová data na zdrojovou kartu, aniž bych dostal varování.
Mohl byste mi prosím dát vědět, jestli existuje nějaký způsob, jak bych mohl vytvořit Kutools Bar s bublinovým grafem z kontingenční tabulky a nedostával žádná varování.

Děkuji předem.

Dorota


 
Na tento příspěvek zatím nebyly učiněny žádné odpovědi.