By mm84214 v pátek 22. října 2021
Publikováno v Kutools pro Excel
Odpovědi 29
záliby 1
Zobrazení 12.1
Hlasy 1
Zjistil jsem řešení této chyby a je použitelné pro Windows 10. Bude vyžadovat přeinstalaci Kutools pro Excel. Před instalací je třeba změnit několik vlastností instalačního EXE souboru. Také se chcete ujistit, že ve Správci úloh nejsou žádné aktivity aplikace Excel.

  1. Klikněte pravým tlačítkem na soubor EXE instalačního programu a přejděte na vlastnosti
  2. Na kartě Obecné zaškrtněte políčko „odblokovat“ a poté klikněte na použít. 
  3. Obrázek1.jpg

  4. Na kartě Kompatibilita zaškrtněte dvě položky zobrazené v obrázek 2 a klikněte na použít.  
  5. Obrázek2.jpg

  6. Spusťte tento program v režimu kompatibility pro Windows 8
  7. Spustit tento program jako správce roku
  8. Klepnutím na tlačítko OK zavřete okno vlastností
  9. Spusťte instalační EXE program

Nyní po spuštění Excelu by to mělo fungovat podle očekávání.
     Ahoj,

     Díky za řešení; funguje tato oprava i pro windows 8?

     Díky 
·
Před 2 let
·
1 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Existuje jiné řešení tohoto problému? Vyzkoušel jsem všechny kroky a stále se mi nedaří správně nainstalovat Kutools. 
·
Před 2 let
·
1 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
V návaznosti na toto téma. Mám stejný problém a vyzkoušel jsem všechny níže uvedené kroky bez úspěchu. Používám Windows 11 a Office 365.
·
Před 2 let
·
1 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Ahoj všichni,

Pokud narazíte na problém s Kutools pro Excel, zašlete nám prosím informace o vašem operačním systému ( Jakou verzi operačního systému Windows používám? ), verzi aplikace Excel a jazyk, který používáte na svém počítači. Také nám prosím pošlete podrobně, jak se doplněk pokazil, ještě lepší by byla příloha s obrázkem nebo souborem. Je to kvůli funkci, kterou jste používali, nebo kvůli konkrétnímu souboru, který jste otevírali? Nebo se to stane po otevření souboru aplikace Excel? ... A jak to vypadá, když se doplněk pokazil?

Určitě se pokusíme chyby opravit. Protože se však problémy mohou značně lišit, zejména na tak odlišném počítačovém prostředí, zabere nám to spoustu času. Aktualizujte prosím na naši nejnovější verzi nebo nás požádejte o zaslání verze, která funguje na vašem počítači pro vaše aktuální použití.

Takže se omlouvám za potíže.

S pozdravem,
Amanda
·
Před 2 let
·
1 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Řešení pro Windows 11 plus Office 365 se zhroutí s v26. (Registrovaný Uživatel)
Chyba související s doplňkem detong.kteloader, který brání spuštění aplikace Excel. Zkoušel jsem několik řešení popsaných na fórech bez úspěchu.
Co pro mě fungovalo, bylo odinstalování v26, vyčištění registru a následná instalace mého starého v23 (Zkoušel jsem v26, v25, v24 a stejné neúspěšné výsledky). Stará verze mi funguje ve Windows 11 a MS Office 365. Na v26 si zjevné vylepšení neužiju, ale aspoň mám něco rozjetého.

Doufám, že ExtendOffice tým může testovat Windows 11 Enterprise 64 Bits, verze 21H2.
v23 mi funguje.

Raul Flores
·
Před 2 let
·
1 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Ahoj Raúle Floresi,

Pro uživatele, kteří mají problém s doplňkem Detong.Kteloader, jsme nakonfigurovali dvě verze. Stáhněte si prosím dvě verze, jak je uvedeno níže. 
KutoolsforExcelSetup.Debug.A
KutoolsforExcelSetup.Debug.p

Poté je prosím nainstalujte a používejte jeden po druhém. Poté nám prosím řekněte, zda pro vás některý z nich funguje.

Díky předem.

Amanda
·
Před 2 let
·
1 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Ahoj Amanda, 

Mám stejný problém a pokusil jsem se nastavit pomocí obou instalačních souborů, jak uvádíte, ale všechny nefungují. Nějaký návrh ? 
·
Před 2 let
·
1 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Ahoj banumurti.danardono,

Ve svém Excelu na kartě Kutools najděte Pomoc > Centrum nastavení. Ve vyskakovacím dialogovém okně zkontrolujte Povolit kompatibilní režimnebo Zakázat navigační podokno při spuštění otestovat, zda Kutools funguje správně.
nastavení.png


Pokud však nevidíte Zakázat navigační podokno při spuštění možnost, znovu nainstalujte soubory:
KutoolsforExcelSetup.Debug.A
KutoolsforExcelSetup.Debug.p

Díky předem.

Amanda
·
Před 2 let
·
1 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
S tímto problémem detong.kteloader bojuji už měsíce a snažím se často, abych zjistil, zda je problém vyřešen novou instalací, bez úspěchu. Excel se jednoduše neotevře s povoleným Kutools, vůbec.

Všiml jsem si, že v mých doplňcích Excelu jsou nástroje Kutools uvedeny v části „neaktivní aplikace“ a mají umístění ve složce programových souborů Kutools for Excel pro soubor „Načítání“. Dříve jsem si všiml, že tento konkrétní soubor v mé složce programu nemá příponu souboru. Datum poslední změny je vždy uvedeno 12, ale po čerstvých instalacích Kutools je datum vytvoření datem instalace. Snažil jsem se uhodnout, jaká by měla být přípona souboru na základě jiných souborů ve složce a zkusil jsem .dll, .exe, .exe.manifest, ale žádný z nich nefunguje.

Víte, jaká by měla být přípona souboru pro načítání? Myslíte si, že přidání přípony tomuto souboru umožní, aby doplněk fungoval správně? Používám Office 365 na Windows 11.

Další doplňky kutools jsou: Povoleno - Pomocník a vypnuto Kutools pro Excel - kutools pro Excel 26.00. Vyzkoušel jsem všechny ostatní potenciální opravy uvedené na fóru, s výjimkou návratu k předchozí verzi. Nainstaloval jsem ladicí soubory P & A, všiml jsem si, že jsem ve verzi 27.00, ale stále se mi načítal soubor bez přípony a chyba detong.kteloader. 

Děkuji předem.
 
·
Před 2 let
·
1 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Ahoj oliviatrost,

Takže se omlouvám za potíže. Vývojový tým poskytl nově aktualizovanou beta verzi, prosím nainstalujte si to zde a vyzkoušejte to.

Pokud problém přetrvává, odešlete prosím dokument ve svém počítači „C:\Users\[Uživatelské jméno]\Documents\Kutools for Excel\KutoolsBootInformation\BootDebugInfo.txt“ na adresu amanda@extendoffice. Com.
A změňte prosím část „[Uživatelské jméno]“ na své skutečné uživatelské jméno. Nebo můžete jít do Dokumenty jak je ukázáno níže přímo, pak najděte Kutools pro Excel > KutoolsBootInformation, pak můžete najít BootDebugInfo.txt.
  dokumenty.png


Díky předem.

Amanda
·
Před 2 let
·
1 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Ahoj Amanda,
Nainstaloval jsem verzi Beta, A a P, ale všechny nefungují se stejnou chybou.

Níže je soubor bootpdebuginfo.txt

Verze systému Windows: Windows 10 (verze 10.0, sestavení 19041, 64bitová edice)
Uživatelské rozhraní Windows: angličtina
20220125104813656: ProcessStep001
20220125104813656: ProcessStep002
20220125104813657: ProcessStep003
20220125104813658: ProcessStep004
20220125104813658: ProcessStep005
20220125104813659: ProcessStep006
20220125104813660: ProcessStep007
20220125104813660: ProcessStep008
20220125104813661: ProcessStep009
20220125104813666: ProcessStep010
20220125104813668: ProcessStep011
20220125104813669: ProcessStep012

Děkuji
·
Před 2 let
·
1 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Takže se omlouvám za potíže. Vývojový tým poskytl nově aktualizovanou beta verzi, prosím nainstalujte si to zde a vyzkoušejte to.

Pokud problém přetrvává, odešlete prosím dokument ve svém počítači „C:\Users\[Uživatelské jméno]\Documents\Kutools for Excel\KutoolsBootInformation\BootDebugInfo.txt“ na adresu amanda@extendoffice. Com.
A změňte prosím část „[Uživatelské jméno]“ na své skutečné uživatelské jméno. Nebo můžete jít do Dokumenty jak je ukázáno níže přímo, pak najděte Kutools pro Excel > KutoolsBootInformation, pak můžete najít BootDebugInfo.txt.
 [attachment]documents.png[/attachment]

Díky předem.

Amanda

Ahoj banumurti.danardono@gmail.com,

Je nám líto, že betaI připojený k předchozímu příspěvku byl starý. Už jsem to v příspěvku aktualizoval. Nainstalujte si prosím novou beta verzi a vyzkoušejte.

Takže se omlouvám za potíže. A doufám, že vám beta funguje.

Amanda
·
Před 2 let
·
1 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Díky moc Amanda,

Už to funguje, odinstaloval jsem to a nainstaloval beta verzi 20220125.

dobrá práce
·
Před 2 let
·
1 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Zdravím všechny,

Pokud jste narazili na problémy s doplňkem Detong.Kteloader, stáhněte si a znovu nainstalujte Kutools pro Excel 26: https://www.extendoffice.com/download/kutools-for-excel.html

Máte-li další dotazy, neváhejte a dejte nám vědět.

Amanda
·
Před 2 let
·
1 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Amanda;
Máme stejný problém v tom, že se načítání zobrazuje bez přípony. Ve složce KuTools for Excel nemáme KutoolsBootInformation. Odeberte a znovu nainstalujte KUTools z odkazu, který jste uvedli. Aktuálně Excel přejde do stavu Neodpovídá při otevření pomocí doplňků KUTools. Načítání doplňků je zakázáno.
Nějaké návrhy?
Díky
·
Před 2 let
·
1 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
 Jakou verzi operačního systému Windows používám?[/url] ), verzi Excelu a jazyk, který používáte na svém počítači. Také nám prosím pošlete podrobně, jak se doplněk pokazil, ještě lepší by byla příloha s obrázkem nebo souborem. Je to kvůli funkci, kterou jste používali, nebo kvůli konkrétnímu souboru, který jste otevírali? Nebo se to stane po otevření souboru aplikace Excel? ... A jak to vypadá, když se doplněk pokazil?

Určitě se pokusíme chyby opravit. Protože se však problémy mohou značně lišit, zejména na tak odlišném počítačovém prostředí, zabere nám to spoustu času. Aktualizujte prosím na naši nejnovější verzi nebo nás požádejte o zaslání verze, která funguje na vašem počítači pro vaše aktuální použití.

Takže se omlouvám za potíže.

S pozdravem,
Amanda

Ahoj Indro,

Mohl byste mi prosím poskytnout informace o vašem počítači? Díky předem.

Amanda
·
Před 2 let
·
1 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Mám stejný problém, Kutools kvůli tomu nefunguje a řešení nefunguje na mé straně.
Můžeme něco udělat?
·
Před rokem 1
·
1 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Ahoj,

Zkuste prosím beta verzi: https://download.extendoffice.com/downloads/Kutools-for-Excel/beta/27.00/KutoolsforExcelSetup.exe

Pokud se vyskytnou nějaké problémy, neváhejte se mě zeptat.

Amanda
·
Před rokem 1
·
1 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Díky Amanda.

Odinstaloval jsem předchozí verzi a nainstaloval tuto beta verzi.
Stále mám stejné okno, když otevřu Excel, že detong.kteloader vygeneroval problém. A pokud nedeaktivuji Kutools podle výzvy, Kutools nefunguje a mohu kliknout kamkoli, ale nic se nestane.

Nejsem si jistý, jestli to má vliv, ale používám Parallells se správnou instalací Office.
·
Před rokem 1
·
1 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Ahoj,

Prosím klikněte Zpětná vazba > Chyba při odeslání v Pomoc skupina na Kutools a pošlete nám chybový soubor (KutoolsInfo.txt).
chybové odeslání.png


Prosím Přidej detong.kteloader v předmětu zprávy.

Díky předem.

Amanda
·
Před rokem 1
·
1 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Zobrazit celý příspěvek