Neděle, 03 duben 2022
  4 Odpovědi
  9.3 tis. Návštěv
0
Hlasy
Zrušit
Našel jsem záznam pro "Nahradit měkké návraty za tvrdé návraty s Kutools pro Word." Zdá se, že jde spíše o globální akci než o něco, co lze zacílit na vybranou část textu. (Zobrazený obrázek panelu nástrojů také neodpovídá mé verzi Kutools For Word verze 10, takže nemohu najít popsaný záznam. Něco podobného jsem našel v části Převést, ale je to globální povahy.) Mnoho lidí jako já používá " najít a nahradit" ve Wordu opakovaným způsobem. Zatímco Word uchovává, co dělám pro relaci, neumožňuje ukládání těchto akcí do budoucích relací. Bylo by hezké mít možnost ukládat akce hledání a nahrazování z relace do relace. To by nám umožnilo zaměřit naše hledání a nahrazování na konkrétní text spíše než na globální přístup „vše nebo nic“. Děkuji.
Před 2 let
·
#2605
0
Hlasy
Zrušit
Hi Kevin,

--- Zdá se, že jde spíše o globální akci než o něco, co lze zacílit na vybranou část textu.
--- Je nám líto, že jej nemůžete zacílit na vybranou část textu. Najdete je však pouze v hlavním dokumentu, záhlaví, komentáři atd. Viz snímek obrazovky:
najít sekci.png


--- Zatímco Word uchovává, co dělám pro relaci, neumožňuje ukládat tyto akce do budoucích relací.
--- S featou Dávkové hledání a nahrazení, můžete uložit nastavení hledání a nahrazování senario kliknutím na tlačítko Uložit a použít ho pro budoucí vytváření dokumentů (najděte senario v Jezdecká škola zakroužkované na snímku obrazovky níže). Jedním kliknutím také můžete najít a nahradit mezi více dokumenty a dalšími soubory (včetně souborů txt, htm a html).
uložit senario.png

Máte-li jakékoli další otázky, neváhejte se mě zeptat.

Amanda
amando,

Děkuji za vaši odpověď. To, co jsem navrhoval, v co jsem doufal, že uvidím v budoucí verzi, byla možnost, aby celý dokument nebo záhlaví nebo zápatí atd. nebylo ovlivněno hledáním a nahrazením, ale aby byla změna méně globální a pak bylo možné uložit že pro budoucí použití. Pokud například chci, aby byly pouze tři odstavce 20stránkového dokumentu, které mají zalomení řádků, změněny na značky odstavců, mohu odstavce zvýraznit a opravit to pomocí funkce Najít a nahradit. Nechci, aby bylo ovlivněno všech 20 stránek, pouze vybraná oblast. Nyní Pokud udělám něco takového, najdu a nahradím pět dní v týdnu, 52 týdnů v roce, musím každý den znovu vytvořit vyhledávací řetězec najít a nahradit, 260krát za rok. Dávkové hledání a nahrazení je skvělé, pokud chcete, aby byl ovlivněn celý dokument. Problém je v tom, že pokud děláte něco MENŠÍHO než celý dokument, ale děláte to OPAKOVANĚ, neexistuje způsob, jak uložit řetězec hledání a nahrazení po každodenním vypnutí aplikace Word. Nástroje, které máte, jsou skvělé, pokud chcete pokrýt celý dokument, ale neřeší se méně globální, ale stále se opakující akce. To byl základ mého návrhu. Doufám, že to do budoucna zvážíte. Ještě jednou děkuji za odpověď.
Před 2 let
·
#2614
0
Hlasy
Zrušit
amando,

Děkuji za vaši odpověď. To, co jsem navrhoval, v co jsem doufal, že uvidím v budoucí verzi, byla možnost, aby celý dokument nebo záhlaví nebo zápatí atd. nebylo ovlivněno hledáním a nahrazením, ale aby byla změna méně globální a pak bylo možné uložit že pro budoucí použití. Pokud například chci, aby byly pouze tři odstavce 20stránkového dokumentu, které mají zalomení řádků, změněny na značky odstavců, mohu odstavce zvýraznit a opravit to pomocí funkce Najít a nahradit. Nechci, aby bylo ovlivněno všech 20 stránek, pouze vybraná oblast. Nyní Pokud udělám něco takového, najdu a nahradím pět dní v týdnu, 52 týdnů v roce, musím každý den znovu vytvořit vyhledávací řetězec najít a nahradit, 260krát za rok. Dávkové hledání a nahrazení je skvělé, pokud chcete, aby byl ovlivněn celý dokument. Problém je v tom, že pokud děláte něco MENŠÍHO než celý dokument, ale děláte to OPAKOVANĚ, neexistuje způsob, jak uložit řetězec hledání a nahrazení po každodenním vypnutí aplikace Word. Nástroje, které máte, jsou skvělé, pokud chcete pokrýt celý dokument, ale neřeší se méně globální, ale stále se opakující akce. To byl základ mého návrhu. Doufám, že to do budoucna zvážíte. Ještě jednou děkuji za odpověď.


Hi Kevin,

Děkuji za zpětnou vazbu. Předám to našemu vývojovému týmu. A opravdu oceňuji podrobnosti, které jste se mnou sdíleli.

Ještě jednou díky,
Amanda
  • Stránka:
  • 1
Na tento příspěvek zatím nebyly učiněny žádné odpovědi.