Pátek, 22 prosince 2017
  5 Odpovědi
  7.7 tis. Návštěv
0
Hlasy
Zrušit
Používám Office Tab 13.10 s Office 365 na Windows 10 Fall Creators Update.

Všiml jsem si několika rozdílů mezi tím, jak Office Tab funguje v Excelu a jak funguje ve Wordu.
1. V aplikaci Excel zmizí hvězdička změněného souboru z karty, jakmile uložím soubor karty.
Ve Wordu se karta neaktualizuje, dokud neuložím a nekliknu do těla souboru karty.

2. V Excelu mohu otevřít soubor aplikace Word ze skupiny "Oblíbené položky Office". Funguje přesně podle očekávání.
Když ve Wordu otevřu skupinu "Oblíbené položky Office", zobrazí se soubory Excel, které jsem přidal, ale když na jeden kliknu, Excel se souborem neotevře, nebo pokud je Excel již otevřený, soubor se v něm neotevře.

Excel i Word jsou konfigurovány s identickým nastavením v aplikaci "Office Tab Center 2013-16". Setkal se s tím ještě někdo? Pokud ano a pokud jste našli opravu nebo řešení, jak zajistit, aby aplikace Excel a Word fungovaly stejným (a zamýšleným) způsobem, byli byste tak laskav a podělili se o to zde.

Díky.
Před 6 let
·
#1359
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj,
Zkuste zakázat všechny ostatní doplňky ve správci doplňků aplikace Word.
U druhého čísla „Když ve Wordu otevřu skupinu „Oblíbené položky Office“, zobrazí se soubory Excel, které jsem přidal, ale když na jeden kliknu, Excel se souborem neotevře,“
Ujistěte se, že soubor existuje.
Díky předem.
Děkuji za odpověď, Jayi.
Problém #1: Pokusím se zakázat nepotřebné doplňky, ale mám pouze výchozí doplňky, které jsou nainstalovány s Office 365.
Problém č. 2: Ano, soubor Excel, který se pokouším otevřít, existuje. Není to samozřejmě problém, protože jej mohu otevřít mnoha dalšími pohodlnými způsoby, jen mě fascinuje, že „Oblíbené položky Office“ fungují tak dobře při otevírání dokumentu aplikace Word z aplikace Excel, ale vůbec ne při pokusu o otevření souboru Excelový dokument z Wordu.

Budu s tím pracovat jen ze zvědavosti a dám vám vědět, pokud najdu řešení pro můj konkrétní systém.

Děkuji znovu.
Bruce
Před 6 let
·
#1361
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj,
Nainstalovali jste nejnovější verzi?
Problém č. 2: Ano, soubor Excel, který se pokouším otevřít, existuje. Není to samozřejmě problém, protože jej mohu otevřít mnoha dalšími pohodlnými způsoby, jen mě fascinuje, že „Oblíbené položky Office“ fungují tak dobře při otevírání dokumentu aplikace Word z aplikace Excel, ale vůbec ne při pokusu o otevření souboru Excelový dokument z Wordu.
Zkuste prosím vytvořit prázdný nový soubor Excel a uložit jej do "Oblíbené položky Office" a poté zkuste otevřít soubor Excel z "Oblíbené položky Office" v aplikaci Word.
Díky předem.
Pokud je to duplicitní odpověď, omlouvám se. Když jsem skončil s předchozí, všiml jsem si, že moje relace vypršela. Nevím, jestli to bylo předloženo nebo ne.

Nainstaloval jsem nejnovější verzi Office Tab, 13.10.0.0. Ve skutečnosti byly Office Tab i Office 365 nainstalovány na nový počítač během minulého týdne.

Problém č. 2: Vytvořil jsem prázdný soubor aplikace Excel „OfficeFavorites.xlsx“ a přidal jsem jej do skupiny Oblíbené Office. Pak jsem to zkusil otevřít, jak se zavřeným Excelem, tak následně s otevřeným a aktivním Excelem. Soubor se ani v jednom případě neotevřel.

Jsem ohromen a oceňuji vaši podporu v těchto tématech. Doufám, že je nevnímáte jako stížnosti nebo nemáte pocit, že kvůli nim znehodnocuji Office Tab. Naopak, aplikaci považuji za mimořádně užitečnou a tyto problémy jsou pouze drobnými anomáliemi, které považuji za zajímavé a doufám, že i vy.
Před 6 let
·
#1363
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj,
Za určitých okolností by to měla být chyba.
Pokusíme se to opravit v další verzi.
Zkuste prosím kliknout na soubor Excel dvakrát, abyste jej otevřeli ze skupiny Office Oblíbené.
Díky předem.
  • Stránka:
  • 1
Na tento příspěvek zatím nebyly učiněny žádné odpovědi.