Pondělí, 21, březen 2022
  6 Odpovědi
  28.4 tis. Návštěv
0
Hlasy
Zrušit
Karta Office 14.50

Můžete přejít ke stažení nejnovější verze z Nejnovější verze Office Tab.

Vylepšení:

1. Optimalizovaná rychlost spouštění a zvýšená provozní stabilita a opravené známé scénáře selhání softwaru.
2. Excel a Word podporují otevírání síťových souborů v novém okně v nabídce po kliknutí pravým tlačítkem.
3. Optimalizované některé výzvy, stejně jako ikony pro formuláře výzvy.


Pevný:

1. Opravené drobné chyby.
Před rokem 1
·
#2779
0
Hlasy
Zrušit
Stáhl jsem si z webu nový Office Tab 64-bit a znovu nainstaloval. Stále však stálo „Office Tab 14.10“. A když jsem to zkontroloval, zjistil jsem, že se nainstaloval do C:\Program Files (x86)\ExtendOffice což znamená 32bitovou verzi.

Dalším problémem, který mám, je, že někdy okna aplikace Word (při použití OfficeTab) úplně zmizela z hlavního panelu a správce úloh, ačkoli Word stále běží. Pokud jsem okno omylem minimalizoval, zmizelo a znovu se objevilo. Pokud otevřu nový soubor aplikace Word, někdy se objeví na různých plochách.

Prosím pomozte. Děkuji.
Před rokem 1
·
#2803
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj,

Odinstalujte prosím kartu Office z počítače a poté si stáhněte a nainstalujte balíček .exe ze stránky stahování: https://www.extendoffice.com/download/office-tab.html
exe.png

Náš software je kompatibilní s 32bitovou i 64bitovou verzí systému Windows.

Amanda
Přílohy (1)
Před rokem 1
·
#3016
0
Hlasy
Zrušit
Velmi podrobný návod, díky moc!
Před rokem 1
·
#3112
0
Hlasy
Zrušit
Dlouho jsem doufal, že možnost přepínání mezi režimem více a jedním oknem bude lépe umístěna. Možná pomocí klávesové zkratky nebo na panelu nástrojů Rychlý přístup. Toto používám poměrně často.
Další věc, v kterou doufám, je, že Office Tab bude hledat nové aktualizace. Nebo možná e-mail, když tam někdo je.
Před rokem 1
·
#3122
0
Hlasy
Zrušit
Dlouho jsem doufal, že možnost přepínání mezi režimem více a jedním oknem bude lépe umístěna. Možná pomocí klávesové zkratky nebo na panelu nástrojů Rychlý přístup. Toto používám poměrně často.
Další věc, v kterou doufám, je, že Office Tab bude hledat nové aktualizace. Nebo možná e-mail, když tam někdo je.
Ahoj,

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Tuto žádost zaznamenám a pošlu ji našemu vývojovému týmu.
A ano, pošleme našim předplatitelům e-mail, až bude nová verze vydána. Ujistěte se prosím, že jste si předplatili naše webové stránky. :)

Amanda
Před rokem 1
·
#3437
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj, doufal jsem, že po roce bude další (menší) nová verze, kde byl vyřešen problém, o kterém jsem si dopisoval s Jay Chivo července 2021 (!):


"Několik let se Excel nezavírá správně. Při zavření pomocí [x] nebo Alt-f4 ve většině situací zůstane otevřený prázdný a lze jej zavřít pouze kliknutím pravým tlačítkem na hlavní panel> zavřít. Vždy jsem měl podezření na kartu Office, ale doufal jsem vyřešilo by to upgrade na 2019. Ale ne. Když jsem zakázal Office Tab, problém zmizel.“
  • Stránka:
  • 1
Na tento příspěvek zatím nebyly učiněny žádné odpovědi.