Středa, 08 2018 srpna
  2 Odpovědi
  8.5 tis. Návštěv
0
Hlasy
Zrušit
Po více než měsíci frustrace si myslím, že jsem si docela jistý, že s povolenými kartami Excelu způsobí otevření jakéhokoli nedůvěryhodného dokumentu (těch, u kterých se nahoře zobrazí tlačítko „Povolit obsah“), selhání aplikace Excel.

Přesunutí těchto souborů do důvěryhodných umístění mi umožní je otevřít, ale aplikace Excel mi bohužel nedovolí přidat důvěryhodné umístění v mé síti ani přidat žádné důvěryhodné dokumenty, takže nemohu přímo otevírat síťové soubory, dokud nejprve nevypnu karty. . Mým aktuálním řešením je použití aplikace Excel Viewer k otevírání síťových dokumentů, ale to často způsobuje určité konflikty se samotným Excelem a nemohu je aktualizovat.

Spouštím Excel 2016 na Windows 10 1703 Pro, oba 64bitové. Nemůžu teď dělat nic jiného než čekat na vaše další vydání, které snad tento problém vyřeší.

Nebo byste mi možná mohli pomoci najít řešení? Jako vynucení mého Excelu, aby povolil důvěryhodná umístění v síti, nebo něco, co mě nenapadá?

Díky.
Před 5 let
·
#1695
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj,
Omlouváme se, pokusíme se tento problém vyřešit v další verzi. :)
BTW, na tomto problému nyní pracujeme.
Před 3 let
·
#1696
0
Hlasy
Zrušit
Přejděte na kartu Důvěryhodná umístění vlevo a zaškrtněte políčko „Zakázat všechna důvěryhodná umístění“ ve spodní části. Přejděte na Důvěryhodné dokumenty a zaškrtněte políčko „Zakázat všechny důvěryhodné dokumenty“. Klepněte na tlačítko OK a zavřete nový sešit. Otevřete soubor Excel, který se zhroutil.
  • Stránka:
  • 1
Na tento příspěvek zatím nebyly učiněny žádné odpovědi.