Pátek, 16 prosince 2022
  4 Odpovědi
  5.5 tis. Návštěv
0
Hlasy
Zrušit
Spuštění Powerpointu pro Microsoft 365 MSO (verze 2212, 64 Bit). Karta Office funguje dobře pro Excel a Word, ale pokud máte otevřené tři nebo více balíčků Powerpoint, zamkne a zamrzne Powerpoint. Pak musím udělat těžké zavřít Powerpoint. Používám nejnovější verzi OfficeTab. to byl problém s předchozími verzemi officeTab. Musel jsem vypnout officeTab pro PowerPoint a používat pouze officetab pro Excel.

Bude tento problém každý vyřešen? už 4 roky.
Před rokem 1
·
#3331
0
Hlasy
Zrušit
Zakázal jsem všechny ostatní doplňky aplikace PowerPoint a karta Office fungovala jednou, když jsem měl tři karty .pptx v jednom zobrazení, ale pak se zhroutil. nyní mi Powerpoint nedovolí aktivovat doplněk Office tab. dělá to neaktivní; nehledě na to, že když změním stav na aktivní, hodí to zpět na neaktivní. Odinstaloval jsem a znovu nainstaloval a stalo se to samé. otevřete soubor .pptx, hlásí to, že powerpoint má problémy s doplňkem Office tab a zakáže jej pro .pptx.
11 měsíci
·
#3533
0
Hlasy
Zrušit
pokud změním stav na aktivní, hodí to zpět na neaktivní. Odinstaloval jsem a znovu nainstaloval a stalo se to samé. otevřete soubor .pptx, hlásí to, že powerpoint má problémy s doplňkem Office tab a zakáže jej pro .pptx.
11 měsíci
·
#3534
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj,

Mohli byste prosím zkusit zakázat ostatní doplňky, které máte pro PowerPoint, a zkontrolovat, zda karta Office poté funguje správně? Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti.

Amanda
11 měsíci
·
#3535
0
Hlasy
Zrušit
Zakázal jsem všechny doplňky pro PowerPoint a problém přetrvává. OfficeTab se zhroutí a říká, že má problémy s PowerPointem poté, co máte otevřený více než 1 soubor pptx. Někdy, když otevřete PowerPoint, říká, že má problémy s OfficeTab.
  • Stránka:
  • 1
Na tento příspěvek zatím nebyly učiněny žádné odpovědi.