Středa, 01 2020 dubna
  11 Odpovědi
  9 tis. Návštěv
0
Hlasy
Zrušit
Excel to snadno dělá nativně tak, že přejdete do Zobrazit-Nové okno, ale s nainstalovanou kartou Office (14) se mi to nedaří zprovoznit.

Abych to upřesnil, rád bych otevřel „stejný“ sešit Excel ve dvou různých oknech, abych mohl pracovat na dvou různých listech současně.

Můžu to samozřejmě obejít uložením jednoho listu do nového samostatného souboru, ale zdá se mi to jako zbytečný krok navíc.

Doufat v odpověď hned.

Díky,

Kris...
Před 3 let
·
#2095
0
Hlasy
Zrušit
Stiskněte CTRL+N pro vytvoření nového okna. Excel označí více oken stejného sešitu připojením dvojtečky a čísla k názvu souboru v záhlaví. Přepněte se do nového okna a potom klikněte na list, který chcete zobrazit. Opakujte kroky 1 a 2 pro každý list, který chcete zobrazit v okně.
Před 3 let
·
#2096
0
Hlasy
Zrušit
Uvědomuji si to, ale s nainstalovanou kartou office to nefungovalo. Funguje vám to s nainstalovanou kartou Office?
Zobrazení – Nové okno mi funguje dobře – používám Office 2019
Omlouváme se - ignorujte předchozí, nefunguje to
Před 3 let
·
#2099
0
Hlasy
Zrušit
Frustrující, že?
Ahoj,
Mohl byste prosím zkusit pořídit nějaké snímky obrazovky, abyste problém demonstrovali? Nebo nás prosím kontaktujte přes . Díky předem.
Před 3 let
·
#2101
0
Hlasy
Zrušit
Podívejte se na tři screenshoty níže.

Možnost "Otevřít v novém okně" není k dispozici!

Jaké je řešení???
Před 3 let
·
#2102
0
Hlasy
Zrušit
Ptal jsem se na to v dubnu a někdo jménem Jay Chivo řekl, že to není podporováno.

Zdá se, že je to velmi základní věc, abyste mohli prohlížet a pracovat se stejným souborem ve dvou oknech.

Kdy se to bude řešit?
Před 3 let
·
#2103
0
Hlasy
Zrušit
Nefunguje. Ctrl + N vytvoří novou knihu, nikoli nové okno stejné knihy.

Normálně bych zvolil -Zobrazit, -Nové okno, pak se mi otevře stejný sešit na dvou kartách, ale ve stejném okně.

Chci vidět stejný sešit ve dvou různých oknech, v mém případě každé na samostatném monitoru.

To lze snadno provést v aplikaci Excel bez nainstalované karty Office.

Myslím, že mohu dočasně deaktivovat kartu office a pak ji znovu povolit. Zdá se, že této možnosti je třeba se vyhnout :)
Nejsem si jistý, jestli je to dobré, ale nějak to funguje kolem problému:

na otevřeném listu přejděte na Zobrazit --> Nové okno
Pak vidím vedle sebe dvě záložky pro stejný sešit s různými čísly v názvech
Poté přejděte na Zobrazit --> klikněte na „zobrazit vedle sebe“
Tím se otevřou dvě verze a jednu mohu přetáhnout na druhý monitor. (zdá se však, že se zavírají přidané karty)
Pokud znovu kliknete na „zobrazit vedle sebe“, vrátí se zpět
Před 3 let
·
#2105
0
Hlasy
Zrušit
Zkusím to, alespoň dokud to Kutools neopraví, je to dobré řešení. Budu muset zavřít všechny své pracovní listy kromě jednoho, který potřebuji duplikovat.

Je to zlepšení!

Děkuji, že jste to nevzdali :)(
  • Stránka:
  • 1
Na tento příspěvek zatím nebyly učiněny žádné odpovědi.