By hiratz ve středu 04. října 2023
Publikováno v Karta Office
Odpovědi 1
záliby 0
Zobrazení 3.3
Hlasy 0
Dobrý den, tým Office Tab,

Tento úžasný nástroj nám přináší velké pohodlí, protože společnost Microsoft toto oficiálně nepodporuje. Jen by mě zajímalo, proč ještě nebyla implementována důležitá funkce/funkce: otevřete karty, které byly otevřené naposledy. To je velmi užitečné v květnových scénářích. Například často potřebujeme zavřít všechny karty a důvody mohou být restartování systému, selhání systému, nějaká chyba při operaci atd. Představte si, že již máme otevřeno 20 až 30 záložek, které jsou umístěny na různých místech na našem pevném disku, a máme aby je všechny znovu otevřel po restartu systému, který se u firemního notebooku často stává. Bez této požadované funkce musíme každý z uzavřených souborů hledat ručně a strávit nad tím spoustu času.

Některý software již tuto funkci implementoval před mnoha lety. Jedním z příkladů je prohlížeč PDF-XChange Viewer. Používám jeho bezplatnou verzi (verze 2.5), která byla vydána 13. prosince 2018. Pokud otevřete jeho "Upravit->Předvolby", všimnete si zaškrtávacího políčka "Obnovit poslední relaci při spuštění aplikace", které implementovalo funkci, kterou jsem zde požadoval . Další zaškrtávací políčko je „Maximum of Documents in Recents“, které určuje, kolik posledních souborů chcete uložit ("File->Recent Files" zobrazuje naposledy otevřené soubory).

Důrazně doporučuji, aby tuto funkci implementovala karta Office, což tomuto produktu rozhodně přidá velkou hodnotu! Bez této funkce je pro mě opravdu těžké se rozhodnout o jeho koupi.

S pozdravem
Ahoj,

Děkujeme za vaši cennou zpětnou vazbu! Ujišťujeme vás, že jsem vaši žádost již předal našemu vývojovému týmu k případnému zahrnutí do budoucí verze. Vážíme si vaší zpětné vazby a děkujeme, že používáte náš produkt!

Určitě to vezmeme v úvahu pro budoucí aktualizace. Dejte nám vědět, pokud budete mít v budoucnu nějaké další návrhy nebo zpětnou vazbu!

S pozdravem,
Amanda
·
6 měsíci
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Zobrazit celý příspěvek