Neděle, 24 duben 2022
  1 Odpovědi
  6.9 tis. Návštěv
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj Jayi, nevím, zmeškal jsem odpověď, ale stále se potýkám s Kutools pro Outlook.

Poslední problém, který mám, je, že ho Outlook zakázal, protože spuštění Outlooku trvá příliš dlouho.

Předtím jsem vám poslal doplňky, ale ty, které uvádím, ukazují, které doplňky se používají.
































































Očekávám, že když vyberu několik zpráv, měl bych být schopen je přenést z pošty aol na můj účet gmail. Zdá se, že hromadné předávání vytahuje seznam jmen z mého účtu Sheffield College Exchange, ale viz odkaz na sharepoint na snímku obrazovky s doplňky níže.

Také jsem zaznamenal problémy, když jsem se vám snažil přeposlat věci, jak je uvedeno níže

Viz vlákno. Zde byste měli vidět snímky obrazovky Přesměrování na váš e-mail způsobující tuto chybu

Je nám líto, ale nepodařilo doručit zprávu na následující adresu.

Steve

<>:
Pro doménu= nebyl nalezen žádný záznam mxextendoffice.cm

Zde je jeden z prvních problémů



A toto byl původní problém. Snímek obrazovky je obtížné, protože aplikace Kutools je zakázána aplikací Outlook.


Trvalo mi věky, než jsem to zkompiloval, takže se mi nechce znovu instalovat z odkazu, který jsem již udělal.

Usilovně se s vámi na tomto snažím spolupracovat, ale pokud se vám zdá, že nečtete, co posílám, a neodpovídáte, budu to považovat za otřesný váš produkt a podpora. Vraťte se mi prosím s rozumnou odpovědí. Btw, 32 let jsem pracoval v softwaru, mám magisterský titul v oboru počítačových studií a jsem certifikovaným členem British Computer Society s postgraduální kvalifikací ve výuce.

S přátelským pozdravem

Steve Marples






výtažek


Od: Steve Marples>
Zasláno: 15. dubna 2022 10:14
Komu: Steven Marples>
Předmět: Re: ExtendOffice - Hromadné předávání nefunguje

Jak jsem vysvětlil ve své nové zprávě o chybě, nevloží snímek obrazovky .jpg, který jsem převedl na jpg pomocí malování. Bylo to .PNG

Získejte Outlook pro Android

________________________________________
Od: Jay Chivo>
Odesláno: pátek, 15. dubna 2022, 08:57
Na: <>
Předmět: RE: ExtendOffice - Hromadné předávání nefunguje


Vážení smarples,

Děkujeme, že jste nás kontaktovali.

Zkuste prosím pořídit několik snímků obrazovky, abyste problém demonstrovali.

Nainstalovali jste nejnovější verzi?

Díky předem.

S pozdravem,

Jay Chivo

Společnost Addin Technology Inc.

Webové stránky: https://www.extendoffice.com / https://www.addintools.com

Sledujte nás:

Od: Podpora
Odesláno: pátek 15. dubna 2022 2:09
Podporovat
Předmět: ExtendOffice - Hromadné předávání nefunguje

Kategorie: Kutools pro Outlook
Zpráva: Nainstaloval jsem, ale hromadné předání poskytlo pouze seznam pro můj účet Exchange, ale posílám e-mail svému druhému účtu Google. Není zde žádný e-mail pro odeslání.
Jay Chivo odpověděl a poslal odkaz, ve kterém mi řekl, abych smazal svou aktuální verzi a nahradil ji verzí na odkazu. Tak jsem to udělal, ale dostal jsem
Zpráva: Když nyní kliknu na Hromadně přeposlat, vrátí se 'operace se nezdaří 0' z aplikace Outlook
Jay mi řekl, abych odstranil doplňky a zkusil to znovu, ale nevím, které doplňky odebrat.

Pokusili jste se vložit snímek obrazovky, ale zdá se, že soubory nepřijímají soubory .png ani .jpg

Zdá se, že Jay Chivo zmizel, takže nemohu postupovat.

Prosím pomozte

Steve Marples
Datum odeslání: pátek, 15. dubna 2022 02:08
Před rokem 1
·
#2648
0
Hlasy
Zrušit
Hi Steve,

Takže se omlouvám za potíže.

Podle vašich zpráv nyní nemůžete pořizovat snímky obrazovky, protože Outlook deaktivoval Kutools? Pokud ano, mohli byste prosím znovu nainstalovat nejnovější verzi na našem webu a zkusit funkci znovu a poslat nám podrobnosti o problému (v případě potřeby snímky obrazovky), abychom měli lepší změnu, abychom zde problém reprodukovali a opravili.

Také jsem si všiml, že e-mail, který jste poslali, odešel>, ale ne>. Mohl bys prosím zkontrolovat, jestli se ti neozval právě Jay Chivo?

Díky předem.

Amanda
  • Stránka:
  • 1
Na tento příspěvek zatím nebyly učiněny žádné odpovědi.