Anonymní uživatel
  Středa, 11 2022 května
  1 Odpovědi
  6.5 tis. Návštěv
0
Hlasy
Zrušit
Přes Vánoce mi spadl počítač. Musel jsem si pořídit nový, protože elektrický výboj na začátku roku způsobil malý neznámý problém, který se stal velkým známým problémem. Měl jsem všechny zálohy. Měl jsem nějaké problémy mezi IMAP a POP poštou, které jsem vyřešil přechodem na POP, abych mohl zkombinovat všechny své e-mailové adresy do jednoho souboru PST na disku, nikoli „C“, jak jsem měl před havárií.
Během několika měsíců, kdy jsem obnovoval veškerý ostatní software, který není MSFT, jsem měl několik e-mailových souborů pro každou e-mailovou adresu, kterou mám. To vytvořilo mnoho duplikátů. Podařilo se mi odstranit většinu duplikátů pomocí PST Tools. Jeho sada nástrojů nedokázala filtrovat mnoho duplicitních e-mailů; nicméně.
Tak jsem si ten nástroj koupil ExtendOffice měl přes odkaz na 4Team, který jich několik odstranil.

Importoval jsem všechna svá standardní vestavěná pravidla aplikace Outlook, která odesílají e-maily do konkrétních složek. Druhý den jsem importoval ExtendOffice pravidla, která najdou nevyžádané e-maily. Protože přestavba počítače trvala tak dlouho (daňová sezóna a další), mám 6,000 XNUMX e-mailů (podle počtu složek) k filtrování nevyžádané pošty. Běží VELMI, VELMI POMALU.

Proč? Kromě snahy vyhnout se takovému shluku e-mailů může filtr nevyžádané pošty běžet rychleji?

BTW: Jaká je syntaxe značek na tomto webu?
Před rokem 1
·
#2836
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj,

Omlouváme se za pozdní odpověď. Vždy hledáme řešení, jak spustit filtr nevyžádané pošty rychleji. Pokud však máte velké množství e-mailů, filtrování s aktuální verzí bude nějakou dobu trvat.

Jakmile budeme mít řešení, zahrneme ho do budoucích verzí.

Děkujeme za váš názor.

Amanda
  • Stránka:
  • 1
Na tento příspěvek zatím nebyly učiněny žádné odpovědi.