Pátek, 14 2022 říjnu
  12 Odpovědi
  6.5 tis. Návštěv
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj,

Nastavil jsem některá pravidla pro automatické odpojení určitých příloh od konkrétních odesílatelů, mám však problémy s jejich zpracováním.

Někdy se oddělí, jindy jsou ignorovány?

Pro náš software pro zpracování faktur je životně důležité, aby byly tyto přílohy správně odpojeny.

Můžete mi prosím poradit, co mohu udělat pro to, aby tato pravidla nebyla ignorována?

Se srdečným pozdravem,
Berian
Před rokem 1
·
#3140
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj,

Můžete mi prosím říct, jakou verzi Kutools a Outlooku používáte? A jaký jazyk používáte ve svém počítači?
Pravidla fungují v pořadí, v jakém jsou v seznamu pravidel. Zkontrolujte si tedy pořadí pravidel, případně přiložte screenshot pravidel, která jste nám nastavili.

Amanda
Před rokem 1
·
#3161
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj Amanda,

Provedení:
Microsoft® Outlook® pro Microsoft 365 MSO (verze 2209 sestavení 16.0.15629.20196) 32bitová verze
Kutools pro Outlook 16.00

Příklad nesprávného použití pravidel můžete vidět na snímku obrazovky.

E-maily byly přijaty dnes ráno, jeden e-mail měl přílohy oddělené, druhý ne - pro oba e-maily platí stejná pravidla.

Jen se mi zdá, že jsem trochu zasáhl nebo minul, pokud jde o to, zda pravidla fungují nebo ne, a nevidím vzorec, proč se neoddělují.

Se srdečným pozdravem,

B
Přílohy (1)
Před rokem 1
·
#3162
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj,

Díky za informace. Už jsem to předal našemu vývojovému týmu.
Jakmile budou mít řešení, pošlu vám ho. Čekejte prosím trpělivě. :)

Amanda
Před rokem 1
·
#3329
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj Amanda,

Nějaká šance, že bych mohl mít aktualizaci, protože tento problém stále trpím.

Se srdečným pozdravem,

B
Před rokem 1
·
#3330
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj Amanda,

Existuje také způsob, jak mohu exportovat/importovat svá pravidla Kutools Auto-Detach, aniž bych je musel znovu zadávat na jiném počítači?

Se srdečným pozdravem,

B
Před rokem 1
·
#3336
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj Blowe,

Vyzkoušejte prosím níže uvedenou beta verzi: https://download.extendoffice.com/downloads/Kutools-for-Outlook/Beta/OutlookKutoolsSetup.exe

Pokud je nějaký problém, řekněte mi to.

O exportu/importu vašich pravidel Kutools Auto-Detach – Je nám líto, že to nemůžete udělat. Pokud bude více požadavků na export/import pravidel, zvážíme přidání této funkce do budoucích verzí.

Amanda
Před rokem 1
·
#3364
0
Hlasy
Zrušit
Díky Amando,

Používám to poslední týden a zdá se, že došlo ke zlepšení. E-maily, které se nyní neodpojují, již nejsou náhodné!

Zkoušel jsem se podívat na stránky produktů a nenašel jsem odpověď, ale myslím, že problém, který mám teď, je ten, že pro určitá pravidla jsem zahrnul pouze Z @domena.com – můžeme zadat částečné e-mailové adresy tady nebo to musí být celý e-mail?

Se srdečným pozdravem,
B
Před rokem 1
·
#3373
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj B,

Pro aktuální verzi Kutools pro Outlook budete muset použít úplnou e-mailovou adresu, aby bylo pravidlo účinné.

A zpětnou vazbu jsem předal našemu vývojovému týmu. Uvidíme, zda budeme muset do pravidel pro budoucí verze zahrnout částečné e-mailové adresy.
Děkujeme za váš názor.

Amanda
Před rokem 1
·
#3430
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj Amanda,

Stále dochází k problému, kdy některé e-maily nemají odpojené přílohy, ale jiné e-maily se stejnými kritérii ano.

Nějaké novinky o tom?

Se srdečným pozdravem,
B
Před rokem 1
·
#3431
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj B,

Podle jednoho z našich vývojářů, mohli byste prosím zkusit počkat 10 s poté, co otevřete Outlook bez jakékoli operace (žádné klikání, žádné posouvání, prostě to tam nechte)?

A uvidíte, jestli to funguje.

Amanda
Před rokem 1
·
#3432
0
Hlasy
Zrušit
Tato reakce je trochu zmatená.

Skutečnost, že pravidla nejsou aplikována, nastává náhodně, dva e-maily se stejnými kritérii, jeden se odpojí, druhý ne. Ne vždy se stejná pravidla vyskytují na různých pravidlech.

Opravdu nevím, čeho má dosáhnout 10s čekáním na spuštění.
Před rokem 1
·
#3433
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj B,

Je to proto, že Kutools prohledá vaše zprávy přibližně za 10 s při spuštění nebo při přijetí nové zprávy. Skenování se však přeruší, pokud v aplikaci Outlook provedete nějaké akce, které způsobí chybné odpojení některých příloh vašich zpráv.

A to je důvod, proč vám doporučuji zkusit počkat asi 10s na spuštění nebo na přijetí nové zprávy. Doufám, že vám to pomůže pochopit.

A nyní pracujeme na této funkci, aby Kutools mohl skenovat zprávy mnohem rychleji. Při spuštění další verze Kutools se pokusíme vydat aktualizovanou verzi této funkce.

Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte se mě zeptat.

Amanda
  • Stránka:
  • 1
Na tento příspěvek zatím nebyly učiněny žádné odpovědi.