Pondělí, 28 listopadu 2022
  8 Odpovědi
  8.1 tis. Návštěv
0
Hlasy
Zrušit
Pomocí KuTools pro Outlook Hledám způsob, jak prohledávat všechny e-maily Outlooku ve všech složkách a podsložkách Outlooku. Zjistil jsem, že mohu prohledávat pouze jednu složku najednou. Existuje způsob, jak udělat to, co potřebuji? Dík.
Před rokem 1
·
#3241
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj,

Ano. Rozšířené hledání najdete ve skupině Hledat na kartě Kutools.
v pokročilé vyhledávání podokno, můžete vybrat Všechny položky aplikace Outlook pro rozsah vyhledávání.
all-items.png

Máte-li další otázky, neváhejte se mě zeptat.

Amanda
Přílohy (1)
Před rokem 1
·
#3246
0
Hlasy
Zrušit
Díky Amando, ale zkusil jsem funkci pokročilého vyhledávání, kterou jste navrhl, a nenachází věci, které potřebuji najít. Ve svém účtu mám svou hlavní schránku Outlooku s typickými složkami (Doručená pošta, Smazané, Odeslané atd.) a mám také přístup ke dvěma sdíleným schránkám. Každá z těchto sdílených poštovních schránek má složky a podsložky. Jako test jsem přímo hledal známý e-mail s přesnou shodou z adresy, který existuje v jedné z podsložek sdílené poštovní schránky. Rozšířené hledání jej nenajde, pokud není vybrána přesná podsložka, ve které se e-mail nachází. Jedná se o stejné chování jako neúčinné vyhledávání v MS Outlooku.

Doufám, že toto vysvětlení pomůže, protože opravdu potřebuji prohledat všechny poštovní schránky a všechny jejich příslušné složky a podsložky jediným vyhledáváním. Jsem IT manažer naší společnosti a vyhodnocujeme vaše KUTools pro nasazení v celé společnosti. Právě teď má KUTools příkladné rozhraní a snadné použití, ale tohle je paráda.

Nějaké návrhy?
Díky, Cliffe
Před rokem 1
·
#3248
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj Cliff,

Přejděte prosím na Možnosti a zkontrolujte, zda jste zaškrtli možnost, jak je uvedeno níže.
check-option.png

Pokud ne, zaškrtněte tuto možnost a zkuste Rozšířené vyhledávání znovu. 😊

Amanda
Přílohy (1)
Před rokem 1
·
#3255
0
Hlasy
Zrušit
Ano, toto políčko je zaškrtnuté a moje možnosti jsou stejné jako u vašeho obrázku. To znamená, že zde je popis toho, co jsem (mnohokrát) zkoušel hledat e-maily a parametry vyhledávání a výsledky těchto zkoušek. Přiložil jsem několik snímků obrazovky, abyste viděli moje možnosti vyhledávání a dialog pokročilého vyhledávání.

1) Potvrzeno, že mám správné nastavení možnosti vyhledávání (Ano)
2) Provedena kompletní přestavba vyhledávacího indexu (Ano)
3) Vyhledali přesné e-mailové shody pomocí „Všechny položky aplikace Outlook“, „Od“ (nebo) „Předmět“ a „Přijato kdykoli“.
4) Výsledky vyhledávání jsou následující (a to je vždy stejný výsledek)
a) E-mailové položky umístěné v jakékoli z MÝCH OSOBNÍCH složek jsou vždy nalezeny (Úspěch)
b) E-mailové položky umístěné ve všech složkách SDÍLENÉ SCHRÁNKY nebyly nikdy nalezeny (selhání)

Opravdu potřebuji 4b), abych byl úspěšný, ale docházejí mi nápady. Jakékoli další návrhy by byly skvělé, jinak se budu muset pokusit najít jiné řešení hledání. Vaše podpora je skvělá a doufám, že se nám podaří problém vyřešit. V každém případě děkuji za pomoc.

--Útes
Před rokem 1
·
#3256
0
Hlasy
Zrušit
amando,

Věřím, že jsem našel důvod neúspěšného hledání a zkusím jiný přístup. Po dlouhém zkoumání jsem zjistil, že chcete-li, aby Outlook prohledával vše včetně sdílených poštovních schránek, musíte to udělat.

Musíte použít tlačítko Outlook "Přidat účet", zadat adresu sdílené poštovní schránky a žádné heslo. Poté, až budete vyzváni, použijte UPN/heslo pro osobu s oprávněním pro úplný přístup ke sdílenému MB. Tím se sdílený MB přidá jako další účet aplikace Outlook a po dokončení vám umožní používat všechny možnosti vyhledávání ve všech poštovních schránkách.

Vyžádal jsem si přihlašovací údaje pro naše sdílené MB, abych to mohl zkusit. Pokud to funguje, doufejme, že to problém vyřeší. Jakmile budu znát výsledky, pošlu odpověď, ale podle toho, co jsem četl, by to mělo fungovat.

--Útes
Před rokem 1
·
#3264
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj Cliffe, jak probíhal přístup?
Před rokem 1
·
#3275
0
Hlasy
Zrušit
Trvalo to několik dní, než jsme to skutečně vyzkoušeli, ale bohužel nám to nefunguje. Jak se ukázalo, naše sdílené poštovní schránky nemají přidružené uživatelské účty, a proto není třeba zadat žádné přihlašovací údaje. Vzhledem k tomu, že není třeba zadat žádné přihlašovací údaje, nemůžeme v aplikaci Outlook nastavit samostatný účet pro sdílené MB, který by zase umožnil aplikaci Outlook indexovat složku a zahrnout ji do „globálního vyhledávání“ všech poštovních schránek.

Jediným způsobem, jak vyhledat e-maily ve sdíleném MB pomocí KUTools, je vybrat přesnou složku Shared MB, ve které se nachází hledaný e-mail, vybrat možnost hledání „Aktuální složka“ a poté hledat. To pro nás nebude fungovat, protože máme mnoho složek a nevíme, ve které složce (složkách) budou e-maily.

Pokud budete mít v budoucnu nějaké další návrhy nebo změny, které umožňují vyhledávání ve sdílených MB, dejte mi prosím vědět. Musím jít dál a zvolit jiné řešení. --Útes
Před rokem 1
·
#3283
0
Hlasy
Zrušit
To byla škoda... hledali jsme řešení, ale žádné dobré způsoby, jak dokončit hledání.
Jakmile budeme mít řešení, podělíme se o něj s vámi a samozřejmě to zahrneme do Kutools.

Pokud v budoucnu najdete cestu, podělte se o ni s námi :D

Amanda
  • Stránka:
  • 1
Na tento příspěvek zatím nebyly učiněny žádné odpovědi.