By tearl42@gmail.com ve středu 01
Odpovědi 7
záliby 0
Zobrazení 5.4
Hlasy 0
Ahoj,

Mám nějaké problémy s Kutools pro Outlook. Můj stroj je starý pouze 3 měsíce, ale když se pokusím použít můj Kutools Outlook, přestane reagovat a poté znovu reaguje možná za 10 sekund. Pokud přejdu na jiný e-mail, to samé. Pokud doplněk zakážu, Outlook běží v pořádku. Zkoušel jsem opravit Ku pro Outlook, ale bez úspěchu. Používám to pořád, takže prosím AMA.

Díky!
Tomáš
Ahoj Tome,

Můžete nám prosím zaslat níže uvedené informace?
Verze operačního systému (Jakou verzi operačního systému Windows používám?):
Verze Outlooku:
Verze Kutools:
Jazyk, který používáte ve svém počítačovém systému:

Díky předem.

Amanda
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Ahoj,
Zde jsou informace, které jste požadovali.
Verze operačního systému (Jakou verzi operačního systému Windows používám?): Windows 11 Pro v21h2 sestavení 22000.1516
Verze aplikace Outlook: Verze 2211 (sestavení 15831.20252)
Verze Kutools: v16.00
Jazyk, který používáte ve svém počítačovém systému: Angličtina
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Ahoj,

Klikněte prosím na Soubor > Nastavení účtu > Nastavení účtu. Poté dvakrát klikněte na svůj e-mailový účet. Ve vyskakovacím okně Nastavení účtu Exchange zaškrtněte možnost, jak je uvedeno níže.
nastavení účtu.png


Zkuste to prosím.

Amanda
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Ahoj.

Zrušil jsem zaškrtnutí tohoto políčka a zatímco je Outlook nyní docela pomalý, alespoň toto rozšíření opět funguje. Je něco, co můžeme udělat pro opětovné zapnutí režimu mezipaměti?

Díky,
Tomáš
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Dobrý den,

Chcete-li zapnout režim mezipaměti, zaškrtněte toto políčko. 😂 A ve skutečnosti prosím zaškrtněte zpět zaškrtávací políčko a zjistěte, zda váš Outlook nyní funguje dobře s povoleným Kutools.

Amanda
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Hi
Stejný problém zde
Verze operačního systému (Jakou verzi operačního systému Windows používám?): Windows 10
Verze Outlooku: Microsoft365
Verze Kutools: v17.30
Jazyk, který používáte ve svém počítačovém systému: francouzština

nelze znovu aktivovat mezipaměť bez selhání...

Můžete tento problém vyřešit?

Díky
·
3 měsíci
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Ahoj,

Postupujte takto:

1. Zavřete aplikaci Outlook.
2. Přejděte na stránku Centrum nastavení v Kutools pro Outlook a zrušte zaškrtnutí políčka vedle Povolit Kutools pro Outlook zakázat Kutools.
povolit.png

3. Otevřete Outlook a přejděte na Soubor > Nastavení účtu > Nastavení účtu. Dvakrát klikněte na svůj e-mailový účet. V zobrazeném okně Exchange Account Settings potvrďte možnost, jak je uvedeno níže.
cache.png

4. Zavřete Outlook ještě jednou a vraťte se do Centrum nastavenía povolte Kutools zaškrtnutím políčka vedle Povolit Kutools pro Outlook.
5. Otevřete Outlook a otestujte, zda funguje.

Pokud narazíte na další problémy nebo máte další dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu, abychom vám pomohli!

Amanda
·
3 měsíci
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Zobrazit celý příspěvek