Středa, 01 2023 února
  7 Odpovědi
  5.4 tis. Návštěv
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj,

Mám nějaké problémy s Kutools pro Outlook. Můj stroj je starý pouze 3 měsíce, ale když se pokusím použít můj Kutools Outlook, přestane reagovat a poté znovu reaguje možná za 10 sekund. Pokud přejdu na jiný e-mail, to samé. Pokud doplněk zakážu, Outlook běží v pořádku. Zkoušel jsem opravit Ku pro Outlook, ale bez úspěchu. Používám to pořád, takže prosím AMA.

Díky!
Tomáš
Před rokem 1
·
#3381
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj Tome,

Můžete nám prosím zaslat níže uvedené informace?
Verze operačního systému (Jakou verzi operačního systému Windows používám?):
Verze Outlooku:
Verze Kutools:
Jazyk, který používáte ve svém počítačovém systému:

Díky předem.

Amanda
Ahoj,
Zde jsou informace, které jste požadovali.
Verze operačního systému (Jakou verzi operačního systému Windows používám?): Windows 11 Pro v21h2 sestavení 22000.1516
Verze aplikace Outlook: Verze 2211 (sestavení 15831.20252)
Verze Kutools: v16.00
Jazyk, který používáte ve svém počítačovém systému: Angličtina
Před rokem 1
·
#3387
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj,

Klikněte prosím na Soubor > Nastavení účtu > Nastavení účtu. Poté dvakrát klikněte na svůj e-mailový účet. Ve vyskakovacím okně Nastavení účtu Exchange zaškrtněte možnost, jak je uvedeno níže.
nastavení účtu.png

Zkuste to prosím.

Amanda
Ahoj.

Zrušil jsem zaškrtnutí tohoto políčka a zatímco je Outlook nyní docela pomalý, alespoň toto rozšíření opět funguje. Je něco, co můžeme udělat pro opětovné zapnutí režimu mezipaměti?

Díky,
Tomáš
Před rokem 1
·
#3398
0
Hlasy
Zrušit
Dobrý den,

Chcete-li zapnout režim mezipaměti, zaškrtněte toto políčko. 😂 A ve skutečnosti prosím zaškrtněte zpět zaškrtávací políčko a zjistěte, zda váš Outlook nyní funguje dobře s povoleným Kutools.

Amanda
3 měsíci
·
#8535
0
Hlasy
Zrušit
Hi
Stejný problém zde
Verze operačního systému (Jakou verzi operačního systému Windows používám?): Windows 10
Verze Outlooku: Microsoft365
Verze Kutools: v17.30
Jazyk, který používáte ve svém počítačovém systému: francouzština

nelze znovu aktivovat mezipaměť bez selhání...

Můžete tento problém vyřešit?

Díky
3 měsíci
·
#8540
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj,

Postupujte takto:

1. Zavřete aplikaci Outlook.
2. Přejděte na stránku Centrum nastavení v Kutools pro Outlook a zrušte zaškrtnutí políčka vedle Povolit Kutools pro Outlook zakázat Kutools.
povolit.png
3. Otevřete Outlook a přejděte na Soubor > Nastavení účtu > Nastavení účtu. Dvakrát klikněte na svůj e-mailový účet. V zobrazeném okně Exchange Account Settings potvrďte možnost, jak je uvedeno níže.
cache.png
4. Zavřete Outlook ještě jednou a vraťte se do Centrum nastavenía povolte Kutools zaškrtnutím políčka vedle Povolit Kutools pro Outlook.
5. Otevřete Outlook a otestujte, zda funguje.

Pokud narazíte na další problémy nebo máte další dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu, abychom vám pomohli!

Amanda
  • Stránka:
  • 1
Na tento příspěvek zatím nebyly učiněny žádné odpovědi.