By TonyHardin v pátek 17. března 2023
Odpovědi 1
záliby 0
Zobrazení 4.3
Hlasy 0
Hledám způsob, jak přidat klikatelná zaškrtávací políčka do e-mailových zpráv v aplikaci Outlook. Potřebuji více zaškrtávacích políček, ne průzkum. Chtěl bych vytvořit šablony nebo „tabulky“, do kterých mohu zkopírovat a vložit informace do odchozí zprávy a umožnit příjemci zaškrtnout políčka ve svém e-mailu s odpovědí, abych mohl vidět jeho volby ohledně řady problémů nebo otázek. . Zkoušel jsem několik věcí s vložením z Wordu, ale nic nefunguje pro odpověď.

Umožní mi to váš doplněk?
Potřebuje doplněk také příjemce, který mi posílá odpovědi?

Děkuji,

Tony
Ahoj,

Ano, Kutools podokno Kutools for Outlook vám umožňuje rychle a snadno vkládat zaškrtávací políčka.

Když si stáhnete Kutools pro Outlook, když vytvoříte novou zprávu, na pravé straně okna zprávy se zobrazí podokno Kutools, jak je znázorněno níže. (Pokud to nevidíte, klikněte Chléb na Zpráva tab.)

1. Na Automatický text záložka, 2. vybrat CheckBoxa poté 3. klepněte na CheckBox1 pro vložení zaškrtávacího políčka.
kutools pane.png


Jakmile příjemci zprávu obdrží, mohou zaškrtnout políčka ve svých odpovědních e-mailech a odeslat vám je. A nepotřebují doplněk k odpovědi na zprávu.

Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte se mě zeptat.

Amanda
·
Před rokem 1
·
0 Likes
·
0 hlasů
·
0 Komentáře
·
Zobrazit celý příspěvek