Středa, 11 2022 května
  2 Odpovědi
  6.8 tis. Návštěv
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj lidi, jsem nový pomocí kutools pro svou práci, mám otázku, kolik zařízení v 1 licenčním klíči? je nějaký maximální počet přihlášených zařízení? nebo pokud používám svůj registrovaný e-mail, mohu se přihlásit kam chci? a Kutools je na doživotní licenci nebo jen 1 rok? Srry, že se jich ptáte, protože nerozumím přehledu. Díky za odpověď
Před rokem 1
·
#2705
1
Hlasy
Zrušit
Ahoj,

- kolik zařízení v 1 licenčním klíči? je nějaký maximální počet přihlášených zařízení?
- Můžete nainstalovat a používat jednu kopii softwaru na licencovaném zařízení a nainstalovat další kopii na přenosné zařízení pro použití jediným primárním uživatelem licencovaného zařízení.
Pokud nainstalujete kopii Softwaru na Terminálový server nebo Citrix Server, je vyžadována samostatná licence pro desktopovou aplikaci pro každý desktop, ze kterého je aplikace přístupná.
[attachment]liscensed device.png[/attachment]

- nebo pokud používám svůj registrovaný e-mail, mohu se přihlásit kam chci?
- Mohli jste si prohlédnout pouze dvě zařízení (jeden počítač a jedno přenosné zařízení). Pokud jej však potřebujete použít někde jinde, můžete k němu přistupovat na dálku.
vzdálený přístup.png

- Kutools je na doživotní licenci nebo jen 1 rok?
- Je to doživotní licence. Zakoupenou verzi můžete používat navždy. A podporuje bezplatný upgrade po dobu 2 let. Po 2 letech používání, pokud jej chcete upgradovat na nejnovější verzi, budete muset obnovit předplatné.

Více podrobností viz https://www.extendoffice.com/support/end-user-license-agreement.html.

Amanda
Před rokem 1
·
#2766
0
Hlasy
Zrušit
Ahoj WaffleDot a uživatelé, kteří čtou příspěvek. Omlouvám se, že jsem aktualizoval odpověď. Viz poslední upravená odpověď výše.
  • Stránka:
  • 1
Na tento příspěvek zatím nebyly učiněny žádné odpovědi.